Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By olgiernuk79
#17964 Dzień dobry. Moje pytanie może zdawać się dość oklepane. Przymierzamy się do remontu naszej firmy. Oprócz zmiany koloru ścian i odnowienia pomieszczeń chcieliśmy nadać lokalowi firmowemu pewnego rodzaju klimatu. Wpadłem na pomysł, iż trafnym rozwiązaniem będą meble gabinetowe http://jfm-furniture.pl projektowane na zamówienie. W naszej firmie po burzliwej dyskusji wybraliśmy 2 koncepcje meblowe, które naszym zdaniem najtrafniej będą oddawały charakter naszej działalności. Pierwsza z nich Obrazek , która cechuje się wg nas poczuciem sporej przestrzeni. Natomiast pojawiły się opinie, że tegotypu meble gabinetowe nie odróżnią nas od innych firm. Niektóre osoby widziały by nasze pomieszczenia bardziej futurystycznie Obrazek - ale wg mnie jest to za odważna koncepcja jak dla średniej wielkości firmę. Czy jesteście w stanie powiedzieć co wam bardziej się podoba. W końcu to naszym kontrahentom ma przypaść nowy wystrój do gustu.

By Cabinka
#39087 A słyszeliście o usłudze fit out? To nowa usługa na rynku biurowym. Dzięki temu możemy dostać ofertę biura zaplanowanego od A do Z przez specjalistów, którzy mają dużo realizacji na koncie i będą w stanie dobrze doradzić. My jesteśmy na etapie konsultacji z firmą z Warszawy http://totalsec.pl/
By Pineapple
#39252 Wydaje mi sie, ze tutaj najwazniejsza powinna byc wygoda i komfort siedzenia.. Wiadomo, fajnie jak meble wygladaja, ale szczerze przyznam, ze te nie wygladaja na najwygodniejsze. Zobacz sobie moze w salonach agata - oni maja fajne praktyczne meble, a tez sporo takich nowoczesnych :)