Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By dona89
#62260 Natomiast wszelkiego typu naczynia kuchenne znajdziecie po prostu u firmy gastromania.pl. Tam naprawdę opłaca się zrobić zakupy, ponieważ i ceny mają dobre, i spory wybór w różnorodnych artykułach. Można kupić coś do domowego użytku, jak i bardziej profesjonalnego...
By JohnWeek
#62391 Skoro mowa o kuchni to najwięcej czasu zawsze zajmuje mi mycie naczyń. Dlatego też zdecydowanie wolę kupować wszelkiego typu środki czystości przez internet. A że tym razem udało mi się znaleźć tutaj https://cleantec.com.pl/mycie-naczyn-c-1_12_72.html dość spory wybór w płynu do mycia naczyń i to w bardzo dobrej cenie. Także według mnie to bardzo dobre i konkretne rozwiązanie, bo nie musimy tego wszystkiego dźwigać.
By franek94ef
#62405 Ja zostawiłem pole do popisu żonie, żeby urządziła kuchnię taką, jaką sobie wymarzyła
By helguzia
#62465 Prawda jest taka, ze każde wnętrze można urządzić na tysiąc różnych sposobów. Mnie się najbardziej podoba styl skandynawski i loftowy :) gdybyście szukali dobrze wyposażonego sklepu z krzesłami czy stołami ( ale nie tylko) to warto zajrzeć do Magod https://magod.pl/pol_m_Dom_Stoly-313.html. Duzy wybór, umiarkowane ceny, dział z outletem i promocjami.
By abednarz
#62777 No jeśli o kuchnię chodzi to ja wam powiem że do mojej szukam nowych garnków ale takich na indukcję też. Tutaj https://gerlach.pl/garnki-indukcyjne mi polecała sąsiadka zamawiać, mają duży wybór i promocje są, może znacie tego producenta?
By vaiolla
#62792 Aranżowania swojej kuchni, czy też innych wnętrz na pewno nie jest łatwe. W końcu chcemy, aby nasza kuchnia była funkcjonalna i nowoczesna, nieprawdaż? Dlatego z całą pewnością warto poczytać sobie poradniki, czy też sprawdzić takie inspiracje, jakie tutaj https://decorsystem.com.pl/kuchnia-nowo ... ,c307.html są dostępne. Wszelkie tego typu rzeczy mogą nas nakierować na najlepsze dla siebie opcje. Zatem warto im się przyjrzeć.
By mirta
#62992 Pomysł na kuchnie również powstał w mej głowie jednak po spotkaniu i wizualizacji mojej wersji oraz projektanta wybrałam tą drugą opcję. Kuchnię mam już pięć lat i jestem z niej zadowolona, jest świetnie przemyślana i zagospodarowana. Jedyne co mi przyszło zmieniać to płytę gazową. Poprzednia się zepsuła i wymieniłam ją na nowoczesne rozwiązanie "gazu pod szkłem" Solgaz. Kuchenka wygląda jak indukcyjna jest doskonała w użyciu i świetnie wygląda.
By adamontek
#63001 Cieszę się na zaplanowany na te wakacje remont kuchni, nawet jak poświęcę mu cały urlop