Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By fiolkowa krolewna
#37461 W kuchni najważniejsze są odpowiednie meble. Mi świetnie się sprawdzają szafki modułowe, dzięki którym mam naprawdę sporo miejsca w kuchni! Wybrałam te ciemnobrązowe z https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... zafki.html i powiem Wam, że naprawdę świetnie się prezentują w kuchni :)
By tacor
#37485 zastanawiam się nad remontem kuchni, co możecie mi polecić?
By johny5a
#37831 mnie również bardzo zainteresował temat remontu kuchni, w sumie nie pamietam już kiedy ostatnio coś w niej było robione. Zastanawiam sie nad tym aby połozyc blaty konglomerat cennik znalazłam na stronie producenta Pamir i musze przyznać że bardzo mi się spodobała ta oferta. Chyba się na nią zdecyduje.
Ostatnio edytowano N gru 16, 2018 10:52 am przez johny5a, łącznie edytowano 1 raz
By Bella89
#37859 Widzę, że koleżanka wcześniej napisała, że w kuchni chciałaby mieć podłogę drewnianą. Czy to jednak dobra opcja? Wiesz kuchnia jest miejscem, gdzie dla podłoga jest narażona na różne niekorzystne działania. Dlatego moim zdaniem powinna być ona solidna i wykonana z czegoś bardziej trwałego. Dlatego wybrałabym przykładowo płytki kuchenne https://plytki24.pl/Plytki_Kuchenne.html dzięki, którym też możesz ładnie urządzić kuchnię.