Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By Elvirka
#14876 Jak sądzicie, czy taka kurtka jak chociażby ta z oferty www.producentodziezyskorzanej.radom.pljest dobrym pomysłem na prezent? Moja młodsza siostra od dawna mówi, że marzy jej się ładna i dobrze skrojona kurteczka skórzana, w związku z tym tak sobie pomyślałam, że kupię jej ją na 18 te urodziny, ale oczywiście nic jej o tym nie mówiłam, bo chciałam się poradzić. Jak uważacie, warto zainwestować w taki upominek?
By aleks
#34945 Ogólnie to bardzo spoko pomysł, ale skąd wiesz że akurat ona będzie jej pasować? Może jakiś inny krój czy coś takiego?
By ina83
#41347 Wcale nie :) W Brendi mają kurtki skórzane w dobrych cenach. Popatrz https://brendi.pl/. Ja szczególnie lubię ramoneski. Gdybym miała coś na prezent wybierać to właśnie kurtkę w tym stylu. One są mega uniwersalne i nigdy nie wychodzą z mody.
By Amanda
#41366 Jeżeli osoba lubi swobodny sportowy styl to proponuję przejrzeć te ładne kurtki damskie Puma https://www.ceneo.pl/Kurtki_damskie/p:Puma.htm Na pewno znajdziesz taką, która będzie jej się podobała. Sama zawsze wolałam dostawać praktyczne prezenty. Ubrania są bardzo popularnym upominkiem.