Dyskusje o prezentach na imieniny
By rachelka
#10045 czy z okazji imienin dla koleżanki wystarczy dać bukiet kwiatów? jak myśłicie, czy jeszcze jakieś prezenty kupowac?
By bella
#10117 a może kwiaty stabilizowane? będzie mile zaskoczona :) zobacz sobie na rosebelle jakie mają łądne kompozycje
By monaliza13
#13829 Zapowiedziałam już mężowi, że nie chcę w tym roku na imieniny, ani kwiatków, ani prezentów. Ma mi sfinansować wyjazd do siostry do Warszawy i wizytę w tej klinice http://www.declinic.pl/ Mam zamiar zająć się na serio wyleczeniem zębów. A tu są wszyscy specjaliści na miejscu i współpracują ze sobą. A ja upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu. Odwiedzę siostrę i oszczędzę czas na bieganiu od specjalisty do specjalisty.
By DeadMan
#23519 Kwiaty za chwilę zwiędną i co komu po takim prezencie :)? Kwiaty są jak najbardziej dobrym dodatkiem, ale warto jest jednak kupić dodatkowo coś praktycznego, coś co mogłoby Twojej koleżance się przydać. Trudno mi coś doradzić, bo nie wiem jaka jest Twoja koleżanka, ale może kup jej jakieś okulary przeciwsłoneczne (tu masz dobre ceny http://soczewki24.pl/28-okulary-przeciwsloneczne-damskie), czy coś w tym stylu. Taki prezent przyda się o każdej porze roku. ;)