Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By mamakaroliny
#23767 Zgadzam się, wybór odpowiednich żarówek jest bardzo ważny. Ale lampa powinna być także elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Polecam odwiedzić sklep internetowy z oświetleniem http://www.lampydlaciebie.pl/ Lamp klasyczne, nowoczesne, dla dzieci a także można zakupić zarówki przy jednym zamówieniu.
By milosnyKrzak
#26538 Przecież to chyba jest dość oczywiste, że lampa jest dekoracją, nawet dzieci o tym wiedzą malutkie. Ale nie wszyscy już wiedzą, że najciekawszą ofertę odnośnie lamp czy żyrandoli można znaleźć na stronie https://www.strefalamp.pl/zyrandole . Znam ten temat od podszewki i wiem, że nie ma w sieci lepszego sklepu od nich :)
By AnetkaS
#27702 Według mnie fajną dekoracją są same abażury do lamp, które można dowolnie zmieniać. Bo jakby się zastanowić, to po co za każdym razem zmieniać lampę, jeśli nam się znudzi, jak można wymienić abażur i od razu otrzymujemy "całkiem inną" lampę :P
By aguś1
#29063 Tutaj https://azzardo.com.pl/25-lampy-stolowe znajdziecie oryginalne rozwiązania. Warto taką lampę dopasować do konkretnego wnętrza. Niewątpliwie musi również współgrać z innymi lampami. To jest podstawa. Taka lampa przyciąga uwagę, jest praktyczna może oświetlać konkretne miejsce.