Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Mili
#17523 Teraz lampy mają dwa zastosowania czyli jako dodatkowe oświetlenie pomieszczenia oraz jako dekoracja. Lampa nie musi być nie wiem jak strona by była dekoracją. Ważne jest to by dobrze komponowała się z resztą pomieszczenia oraz miała choć odrobinę charakteru. Jeżeli nie wiesz gdzie szukac fajnych lamp to ja polecam zaglądać do nich http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/12-plafony bo mają bardzo duży wybór, a ceny są mega przystępne więc warto tam zaglądać.
By Aini
#17817 Całkiem ciekawy pomysł, tym bardziej, że teraz w sklepach można znaleźć sporo ładnych dekoracyjnych lamp.
By linka
#17854 Witam. Właśnie za jakiś czas też czeka nas mały remont ;) Mąż kupił bardzo piękną lampę do naszego salonu korzystając z tej oferty: http://lampydomowe.pl/ - interesujący wybór, fajna oferta i dobry kontakt ze sprzedającym. Uważam, że sklep jest na spory plus i wszystko dochodzi w czasie :)
By basiam
#22972 Myślę, że lampa jest świetną dekoracją pomieszczenia trzeba tylko dobrać odpowiednią. Wiem, że bardzo ładne oświetlenie można znaleźć u nich http://niuans-studio.pl/kategoria-produ ... ktoniczne/ i to w przystępnych cenach. Rozejrzyj się w ich sklepie bo może znajdziesz coś co Cię zachwyci :)