Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By sabinka007
#33783 Tylko u specjalisty! Nie próbujmy diagnozować się ani leczyć na własną rękę bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Depresja to poważna choroba, która w naszym społeczeństwie wciąż jest niezrozumiana.
By bywabywa
#34433 To poważna sprawa, dlatego zalecana jest konsultacja ze specjalistą, najlepiej psychiatrą - czeka się na niego jednak 3 miesiące. Dobrą alternatywą może być rozmowa z psycholog online https://edoktor24.pl/nasi-lekarze/psychologia (jakoś utarło mi się, że to najczęściej kobiety). Ona powinna wstępnie rozpoznać problem i podpowiedzieć co zrobić dalej z tym problemem.
By kejti
#35330 Trzeba pamiętać o tym, że dzieci też mogą przechodzić przez różne ciężkie problemy. Nie wolno ich lekceważyć w takich sytuacjach. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla nich może być poradnia zdrowia psychicznego łódź. Tam pracują świetni dziecięcy specjaliści.
By Karol87
#35741 W Nowym Modlinie dziala prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ - gdzie skupiaja wedlug mnie najlepszych psychologów . Mysle ze pomogą każdemu, nawet jesli jest to problem z uzaleznieniem od alkoholu, depresja , itp..
By mirek86
#36506 Myśle, ze przyda ci się psychoterapia warszawa Samodzielnie depresji nie pokonasz. To trudna i przebiegła choroba która może Cię zabić. Niestety wiele osób ją bagatelizuje i wyśmiewa. Na depresję cierpi coraz więcej osób zarówno dorosłych jak i dzieci.