Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By monika.l
#13619 Przyjęłybyście taki prezent jak mieszkanie? Moja Mama proponuje, że kupi mi i męzowi mieszkanie w Soszkowie w Gdańsku. Wiem, że to świetna okolica, ale czy to nie za dużo?

By Legion
#14834 Moim zdaniem to świetny pomysł, szczególnie ze Twoja mama przecież sama się oferuje. ;) A jaki metraż mieszkania planujecie? Nawet taki mniejszy można z powodzeniem urządzić i zaaranżować. Żeby oszczędzić miejsce warto np. zainwestować w dobre, drewniane drzwi składane. Takie jak: http://www.klaczak.com.pl/oferta/drzwi/skladane które przy odpowiedniej aranżacji mogą stać się ozdobą pomieszczeń.
By pstrokaczka
#15824 Mieszkanie w prezencie to raczej nie w naszej rzeczywistości. Ale na przykład remont mieszkania z okazji rocznicy ślubu. Takie były pomysły mego taty. Wysyłał nas z mamą na wczasy, a w tym czasie ściągał robotników i robił remont. Malował mieszkanie, albo remontował łazienkę, czy wymieniał kaloryfery. W sumie jak byliśmy mali to trudno było robić remont gdy byliśmy w domu. Nie mieliśmy na tyle dużego mieszkania by było to możliwe. Pamiętam jak po wczasach w Darłówku mama nie mogła poznać kuchni. Mama lubiła zawsze wiejskie tematy więc tato skorzystał z projektu aranżacji rustykalnej z kolekcji Gloria / Glorian .
Obrazek
By Mili
#16133 Jeżeli chodzi o mieszkanie jako prezent to zapewne będziesz muiał wziąć kredyt.
Jeżeli chcesz to zrobić to w sumie dlaczego nie ? Wiem, że wiele osób poleca kredyt123 porady nawet przez czat Ci udzielą. Według mnie super opcja :)
By Aini
#16518 Z takim prezentem się jeszcze nie spotkałam i ja z pewnością bym się z takiego ucieszyła, jeżeli do tej pory nie miałabym własnego.
By Waldii87
#16905 Jeżeli chodzi o mieszkanie w Gdańsku, to mogę Ci polecić bardzo dobre biuro nieruchomości. Biuro Partner naprawdę profesjonalnie obsłużyło mojego brata i szybko znalazło mu mieszkanie. Adres ich strony internetowej to http://biuro-partner.com/ . Wydaje mi się, że oferta jest tak bogata, że na pewno znajdziecie tam mieszkanie dla siebie z Gdańska.
By Aini
#17824 Dziwny pomysł na prezent i jak sądzę chyba dość niespotykany przynajmniej w naszych polskich warunkach.