Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By aniamroz79
#20816 Witam wszystkich na forum. Niedawno utworzyłem swój pierwszy blog. Tematyka strony WWW to architektura i aranżacja pomieszczeń. Na blogu staram się podejść do tematu mebli i projektowania wnętrz, w nieco odmienny sposób niż na innych blogach o tej tematyce. Zapraszam wszystkich na moją stronę i mam nadzieję, że artykuły tam zawarte okażą się dla was interesujące.

By helguzia
#22772 Ja bardzo lubię się inspirować różnymi ciekawymi blogami wnętrzarskimi. Można w ten sposób urządzić swoje mieszkanie tak byśmy czuli się w nim jak najlepiej. Ja często czytam bloga https://blog.furnival.pl/nowoczesne-elementy-w-meblach/. Właśnie dzięki temu wpisowi niebawem rozpoczynam remont mieszkania, które teraz stanie się bardziej nowoczesne :) A jaki styl dominuje u Was ?
By MareczekK.
#25660 Uwielbiam aranżować wnętrza! To jedno z moich hobby :) Ostatnio bardzo podobają mi się mapy na korku , myślicie, że będą pasować do pokoju nastolatka? Właśnie mam przyjemność urządzać pokój chrześniakowi i mam kilka takich dylematów :D
By EkoSwirek
#29906 W mieszkaniu bardzo ważny jest wystrój, dlatego każdy powinien się do tego przyłożyć. Tylko pytanie co możemy zmienić? No w zasadzie to wszystko, wystarczy mała zmiana i od razu wszystko lepiej wygląda. Taką małą zmianą może być kupno nowej firanki. Ja zawsze swoje firanki zamawiam na https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html. Mają tam bardzo bogatą ofertę firanek w przystępnych cenach, także każdy znajdzie coś dla siebie :)
By elasto
#32467 wygląda to niesamowicie:) no jestem pod wrażeniem szczerze mówiąc... u mnie jeszcze sprawdzają się wykładziny pcv bo moim zdaniem to świetne rozwiązanie, ale oczywiście szanuję inne rozwiązania jeśli są przemyślane.