Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By MamKaca
#195 Mój Fredo kończy 10 lat na jesieni - chciałem mu z tej okazji wyremontować budę, ale pewnie i tak miałby to w d..., więc czy macie pomysły co można dać psu który tylko żre?

By Mili
#28165 Myślę,że najlepiej byłoby kupić jakieś przysmaki albo po prostu karmę. Do tego jakaś zabawka i będzie idealny prezent :) Jeżeli nie wiesz gdzie kupić dobre rzeczy dla psiaka to ja polecam zaglądać do tego https://www.maxandmrau.pl/product-pol-708 sklepu. Mają ogromny wybór i dobre ceny :)
By Mimichaska
#29900 Zależy jakiego dużego masz pas. Jeżeli większy i spędza większość czasu w ogrodzie to może jakaś nowa, dobrze ocieplona buda. Jeśli masz mniejszego pieska to na pewno powinien mieć swoje legowisko w domu. Zajrzyj na stronkę sklepu zoologicznego https://panaqua.eu tam na pewno znajdziesz coś w sam raz na taką okazję:D
By Emis
#32587 Może dobrym pomysłem było by kupić mu jakieś nowe wygodne legowisko? Ja ostatnio kupiłam super poduhę dla swojego psiaka w tym sklepie https://www.krakvet.pl/ . Ogólnie mają bardzo duży wybór takich rzeczy w korzystnych cenach i moim zdaniem warto by było poszukać właśnie u nich jakiegoś prezentu
By lajkoniik
#34164 Myślę że nowe legowisko dla psa to genialny pomysł, nasz pupil na pewno się ucieszy w końcu nawet zwierzęta lubią mieć wygodne miejsce do spania. Ja mojemu kupiłem takowe w sklepie https://sklepzoologic.pl/ Paweł Mróz ul. Cicha 3 32-050 Skawina i wygląda na zadowolonego.
By Bella89
#38515 A co powiecie na skorzystanie z oferty psi fryzjer Warszawa https://www.wetmedic.pl ? Może na fajny zabieg byłoby zgłosić pieska? Który piesek nie lubi się kąpać, a fachowcy wiedzą najlepiej jak wypielęgnować pieska. Myślę, ze piesek byłby zadowolony.