Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By Nikolll
#33298 To też zależy co kumpel lubi. Spróbuj zastanowić się jakie są jego pasje, zainteresowania i coś w tym stylu mu kupić. Wydaje mi się że nie warto kupować czegoś niepotrzebnego czegoś co za 2 dni wyląduje w kącie. Ja ostatnio na urodziny kolegi kupowałam mu nowy kas rowerowy gdyż jest zapalonym kolarzem. Kupiłam mu coś takiego https://www.domenasportowa.pl/product-p ... ibelo.html Kask Krosa polecam.
By Fimmi19
#34115 Ja niedawno się składałam ze znajomymi po 20zł na myszkę dla gracza. Każdy z nas jeszcze założył, że dokupi jakiś drobiazg do tego, więc wzięłam mu krem do twarzy z serii only for men od Bielendy taki matujący. Mam nadzieję, że mu się spodoba bo idziemy 7-go w piątek :P
By Pineapple
#36312 Ja mojemu przyjacielowi kupowalam kamerke do samochodu Xblitz Dual Core - wiem, ze duzo jezdzi samochodem, a bezpieczenstwo teraz najwazniejsze, wiec uznalam ze bedzie to taki fajny znak, ze sie o niego troszcze :) Podobno sprawdza sie swietnie :)
By AgaM
#41675 No ja postawiłabym też na prezenty związane bardziej z elektroniką. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem na prezent dla kolegi na urodziny może być powerbank, pod warunkiem, że jeszcze go nie ma :) A jeżeli to Cię nie przekonuje to możesz też postawić na jakiś dysk USB, on zawsze się przydaje moim zdaniem. A jeżeli to jeszcze nie to, to możesz też zainwestować w słuchawki albo w jakiś przenośny głośniczek blutooth :) będzie na imprezy w plenerze
By Kryswi
Fimmi19 napisał(a):Ja niedawno się składałam ze znajomymi po 20zł na myszkę dla gracza. Każdy z nas jeszcze założył, że dokupi jakiś drobiazg do tego, więc wzięłam mu krem do twarzy z serii only for men od Bielendy taki matujący. Mam nadzieję, że mu się spodoba bo idziemy 7-go w piątek :P

To dobry pomysł :) Myszki dla gracza są bardzo dobrym pomysłem, dlatego że spokojnie można z nich korzystać także na co dzień, tak po prostu w pracy biurowej. Na urodziny kolegi to jest więc super prezent :)
By Yen
#41691 Na urodziny kumpla to akurat może być naprawdę sporo pomysłów. Warto więc trochę poszperać w necie. No ale najlepiej to dopasować ten prezent do zainteresowań kolegi, wtedy to mamy pewność że się spodoba :) Może jak powiesz coś o zainteresowaniach kolegi to będziemy mogli podrzucić jakieś ciekawe pomysły na prezent ;)
By Maks231
#41705 Jak dla kumpla to najlepiej coś do piwa ;P Może być jakiś brelok-otwieracz albo po prostu jakiś fancy kufel, a na pewno znajdziesz takich bardzo dużo. Niektóre są super funkcjonalne, na przykład że chłodzi Ci piwo przez cały czas, więc myślę, że to - jak dla kumpla - będzie najlepsze ;)
By Kryswi
Maks231 napisał(a):Jak dla kumpla to najlepiej coś do piwa ;P Może być jakiś brelok-otwieracz albo po prostu jakiś fancy kufel, a na pewno znajdziesz takich bardzo dużo. Niektóre są super funkcjonalne, na przykład że chłodzi Ci piwo przez cały czas, więc myślę, że to - jak dla kumpla - będzie najlepsze ;)

To też całkiem niezły pomysł myślę! Gadżety do piwa jako prezent zawsze spoko, a że prezent dla kumpla to już w ogóle spoko ;)