Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By Fred
#444 Jaki waszym zdaniem jest najbardziej taktowny prezent na dzień kobiet? Niektórzy faceci strasznie przeginają z tym kupując drogie prezenty za kilkaset złotych... Przecież to tylko takie święto, żadna wielka okazja! Z drugiej strony też nie można przeginać i robić prezentów za kilka złotych..

Jaki waszym zdaniem jest najbardziej taktowny prezent na dzień kobiet? W jakich granicach cenowych powinien się mieścić?

By Igor
#970 Ja zarówno koleżankom w pracy jak i swojej kobiecie zawsze kupuje kwiaty. Dla koleżanek symboliczny tulipan, dla ukochanej bukiet róż :) Kwiaty to chyba najbardziej odpowiedni prezent.. Tak czuć od nich wiosnę. :D
By Krycha
#1730 mnie się wydaje , że bardzo taktownym i w ogóle nie zobowiązującym prezentem dla kobiety są świeczki, pięknie pachną są , są eleganckie i pasują na prawie każdą okazję. Nie ma także możliwości żeby kobieta się obraziła po takim prezencie, widziałam piękne świeczki na zapachdomu.pl
By Prezentujeprezenty
#3110 zgadzam się, że kwiaty to prezent, którym nie wzgardzi żadna kobieta. A tak się miło składa, że dzień kobiet przypada na początku wiosny i można wtedy dostać tymi kwiatami wprowadzić wiosnę do jej domu czy pokoju... oczywiście można do tego też dołączyć jakiś drobiazg - fajny breloczek (http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/01/prezentuje-pierwszy-prezent-wymyslony.html), zaparzacz dla miłośniczek herbaty (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/12/prezentuje-serduszko-dla-miosnikow.html) albo wieszak na torebkę (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/08/prezentuje-idealny-drobiazg-dla.html)
By alicja850729
#3560 Ja ostatnio kupiłem dla Mamy z Okazji Dnia Kobiet porcelanę marki Lubiana. Obdarowana była zachwycona. Na www.porceland.pl znajdziecie pełną ofertę firmy Lubiana. Zestawy obiadowo - kawowe są idealnym prezentem zarówno na ślub, jak również rocznicę ślubu czy też urodziny. Ponadto w zestawach upominkowych można znaleźć drobne prezenty na imieniny, walentynki, urodziny, Dzień babci oraz dzień Dziadka. Porcelana idealnie spisuje się na każdym przyjęciu, uroczystości. Polecam www.porceland.pl i przepiękną porcelanę, która będzie idealną pamiątką na lata...
By balance
#3693 według mnie dla kobiety idealnym prezentem jest wysłanie ją do Spa :) Nic tak nie zrelaksuje kobiety jak kilka fajnych zabiegów, masaży i zadbanie o ciałko przez weekend. Taki weekend naprawdę potrafi odstresować. W Primaverze Spa jest specjalna oferty na Dzień kobiet i można skorzystac z seansów filmowych i degustacji nalewek!
By alicja850729
#3718 Ja dla swojej Mamy planuję kupić drobiazg z porcelany. Konkretnie będzie to czajniczek z podgrzewaczem. Mam na pewno się ucieszy. W sklepie porceland.pl mają duży wybór wyrobów porcelanowych. Ja kupuję czajniczek:

http://www.porceland.pl/oferta/porcelan ... ria.html-1

Posiadają również zestawy czajniczków Bola. Idealne na prezent nie tylko na Dzień Kobiet.

http://www.porceland.pl/oferta/porcelan ... -bola.html

Każda Mam na pewno będzie zadowolona z takiego eleganckiego, a zarazem praktycznego prezentu.
By ArtystycznePrezenty
#4416 według mnie najodpowiedniejszym prezentem na dzień kobiet są kwiaty. Wielki bukiet dla ukochanej kobiety i mamy, i po jednym kwiatku dla pozostałych kobiet:) Nie ma co widziwiać, kwiaty w 100% wystarczą. ale to jest tylko moje zdanie.