Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Tereska087
#36055 W przypadku wyboru kosmetyków do włosów zawsze trzeba po prostu obserwować w jaki sposób Wasze włosy reagują na dany kosmetyk i czy nie pogarsza się po nim ich kondycja. Sama kiedyś też kupowałam tylko kosmetyki z drogerii okolicznych, ale obecnie jednak szukam lepszych kosmetyków w internecie (np .https://www.gobli.pl/keratyna-na-wlosy-c4211). Dzięki temu można znaleźć kosmetyki ze znacznie lepszym składem, które będą miały znacznie lepszy wpływ na włosy. Warto też trochę eksperymentować i szukać nowinek.
By Stonki.com.pl
#36391 Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz włosów to takie które są faktycznie w 100% naturalne, a nie zwykłe i typowo drogeryjne w których mamy samą chemię. Polecam zwracać uwagę na jakość danych kosmetyków, tak aby nie podrażniały skóry i nie niszczyły włosów.

www.Stonki.com.pl
By Sajka
#39083 Kosmetyki powinny być dopasowane do rodzaju włosów i najlepiej korzystać z jednej linii jednej marki, bo różne marki, różnie działają. Przygotowywane są przez producentów tak aby zachować wszystkie etapy pielęgnacji. Dobrze zostało to opisane w artykule: http://modaitrendy.pl/kosmetyki-do-wlosow/
By larvek
#42292 Z kosmetyków do włosów ostatnio ze sklepu https://ktpi.pl/category/koloryzacja-plukanki zamówiłam sobie płukankę, która o dziwo przyniosła dobre efekty. Dawniej kilka razy uzywalam płukanek i nic a tutaj prosze po pierwszym myciu wlosy maja bardziej podkreslony kolor :)