Dyskusje o prezentach dla mamy
By nikita3
#20635 Według mnie prezentem dla każdego jest rower, każdemu się przyda i każdy chyba będzie zadowolony z czegoś takiego. Muszę swojej żonie kupić jakiś ładny rowerek miejski, możecie coś polecić ? Tutaj znalazłem kilka interesujących modeli http://im-motion.pl tak myślę że miejski będzie najbardziej odpowiedni czy kobiety też lubią górskie rowery ?
By stejsi
#20815 Najlepszy prezent dla każdego to pojęcie względne, zawsze staramy się szukać czegoś co na pewno się spodoba, ale różnie to bywa. Tym razem na imieniny mamy chcę kupić suszarkę do włosów, praktyczny pomysł ? Wiem że ma starą suszarkę i wymiana na nową to dobry pomysł, tak mi się przynajmniej wydaje. Myślałam o czymś takim https://www.morele.net/agd/zdrowie-i-uroda/suszarki-do-wlosow-192/
By bella
#20991 Super prezentem jest wyjazd na przykład do fajnego spa :D Ja właśnie mojej siostrze sprezentowałam taki prezent i jedziemy sobie do Grand Lubicza w Ustce http://www.unitral.pl/. Mają tam bardzo fajne pakiety, no i te zabiegi w spa są swietne. poza tym w hotelu jest jeszcze mnóstwo innych atrakcji, więc na pewno będziemy jeszcze korzystać z basenu czy z kręgielni :D
By nikita3
#21487 A ja uważam, że najbardziej uniwersalny prezent to kosmetyki, dla niej czy dla niego. Wystarczy znać czyjeś upodobania, dopytać, albo doszukać. Zwłaszcza pielęgnacja skóry męskiej to jest coś, na czym panowie się nie znają i warto im pomóc. Na stronie http://www.vichy.pl/blog/pielegnacja-sk ... 60337.aspx jest garść podpowiedzi, jak szukać kosmetyków dla faceta.
By GGertruda
#39555 Najlepszym prezentem Dla niej bądź Niego może być zabieg czy zabiegi z Medycyny Estetycznej. Sama mieszkam w Opolu. wiec gdy wiesz o co chodzi i uważasz, ze Medycyna Estetyczna Opole jest dobra i można zaufać to warto na zasadzie vouchera taki prezent zrobić. Polecam zwłaszcza dla kobiety. Mężczyzna może się opierać, ale w głębi duszy każdy facet chciałby być także młodszym.
By vaiolla
#54628 A co powiecie na upiększające zabiegi? Może warto byłoby coś z takiej kategorii podarować? Jakby co możecie zajrzeć do gabinetu kosmetycznego J’adore Instytut https://jadoreinstytut.com/warszawa/ . Tam znajdziecie macę najróżniejszych zabiegów. Na pewno coś wpadnie wam w oko.