Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By Tomasz
#34280 wiem, że jako facet to się za bardzo nie wczuwam, ale koleżankom zawsze wysyłam kwiatki + czekoladki.
https://kwiatowadostawa.pl/pl/c/Podziekowania/27
Wiem, że to banalne, ale najważniejsza jest pamięć. Fajne jest też zdziwienie jak kurier przynosi do pracy kwiatek i coś słodkiego:)
By zatroskanaja
#34517 Moja przyjaciółka wyjeżdża z naszego rodzinnego miasta. Długo myślałam co by jej kupić na pamiątkę i trafilam na taką ofertę https://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Heli ... -2961.html Bardzo ładne zegarki damskie znanej marki. A zerknijcie na bransoletki, są bardzo oryginalne. Tak taki zegarek na pewno będzie dobrym prezentem i pamiątką.
By nikita3
#34577 Najlepsze w takim wypadku są proste a zarazem praktyczne prezenty. Jedną z takich opcji może być np jakaś ciekawa książka do tego ewentualnie jakiś trunek aby urozmaicić prezent. Jeżeli chodzi o księgarnię, to śmiało u nich możesz sprawdzić http://bit.ly/2MJNl5v Sama nie dawno znalazłam tam kilka książek dla siebie i dzieci.
By Jodyna
#36078 Dla prawdziwej i najlepszej przyjaciółki to powinno być coś przemyślanego, coś może związanego ze wspólna przeszłością. Ja ostatnio zrobiłam paczkę z różnymi gadżetami o tematyce ludowej bo takie włąsnie tematy uwielbia moja friendsówna.
By Kaczorek8
#36741 Ja kupiłam przyjaciółce pościel w sklepie https://sklep.selene.pl/posciel-hayka-sloma,3,9693,4639 . Od wakacji ciągle opowiada o urlopie w gospodarstwie agroturystycznym i o tym, że bardzo tęskni za zapachem siana. Dlatego, gdy tylko zobaczyłam tą pościel, to wiedziałam, że to będzie trafiony prezent. Na nadruku ukryte są myszy, ćma, zagubiony guzik, igła...jak to w słomie. Pościel wykonana jest z miłej w dotyku satyny bawełnianej.
By Kaczorek8
#37282 Ostatnio długo zastanawiałam się nad kupnem bransoletki dla przyjaciółki. Chciałam znaleźć coś wyjątkowego. Coś co podkreśli to, ile znaczy dla mnie jej przyjaźń. Zawsze mogę i mogłam na nią liczyć. Znamy się od szóstego roku życia i wiele razem przeszłyśmy. Mogłam na nią liczyć, gdy straciłam mamę i musiałam przeprowadzić się do innego miasta. Przetrwałyśmy rozłąkę, gdy ona mieszkała 2 lata we Włoszech. Była świadkiem na moim ślubie, a ja jej na rozwodzie. Dlatego pomyślałam o bransoletce ze znakiem nieskończoności. To teraz taki modny symbol, jednak jego znaczenie odkryłam w artykule https://www.karkosik.pl/blog/inspiracje ... onczonosci .