Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By deseczka
#34369 Mam pomysł na prezent dla prawdziwej przyjaciółki z którą mam masę wspomnień :) Chcę nagrać na płytę CD nasze najlepsze, najśmieszniejsze zdjęcia (oczywiście ładnie obrobione graficznie) i nadrukować na niej coś ciekawego (usługi takie realizują specjalne drukarnie, np. www.cdprintmasta.pl ). Co o tym myślicie? Dobry pomysł?

By zatroskanaja
#34517 Moja przyjaciółka wyjeżdża z naszego rodzinnego miasta. Długo myślałam co by jej kupić na pamiątkę i trafilam na taką ofertę https://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Heli ... -2961.html Bardzo ładne zegarki damskie znanej marki. A zerknijcie na bransoletki, są bardzo oryginalne. Tak taki zegarek na pewno będzie dobrym prezentem i pamiątką.
By nikita3
#34577 Najlepsze w takim wypadku są proste a zarazem praktyczne prezenty. Jedną z takich opcji może być np jakaś ciekawa książka do tego ewentualnie jakiś trunek aby urozmaicić prezent. Jeżeli chodzi o księgarnię, to śmiało u nich możesz sprawdzić http://bit.ly/2MJNl5v Sama nie dawno znalazłam tam kilka książek dla siebie i dzieci.
By Jodyna
#36078 Dla prawdziwej i najlepszej przyjaciółki to powinno być coś przemyślanego, coś może związanego ze wspólna przeszłością. Ja ostatnio zrobiłam paczkę z różnymi gadżetami o tematyce ludowej bo takie włąsnie tematy uwielbia moja friendsówna.
By Kaczorek8
#36741 Ja kupiłam przyjaciółce pościel w sklepie https://sklep.selene.pl/posciel-hayka-sloma,3,9693,4639 . Od wakacji ciągle opowiada o urlopie w gospodarstwie agroturystycznym i o tym, że bardzo tęskni za zapachem siana. Dlatego, gdy tylko zobaczyłam tą pościel, to wiedziałam, że to będzie trafiony prezent. Na nadruku ukryte są myszy, ćma, zagubiony guzik, igła...jak to w słomie. Pościel wykonana jest z miłej w dotyku satyny bawełnianej.