Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Robertos
#34039 Niebanalny? Myjki ultradźwiękowe są niebanalne i w sumie bardzo fajne. Jak któryś facet lubi majsterkować, potrzebuje poczyścić parę elementów drobnych itp., to bardzo fajny sprzęt. Można poszukać. Czasami rzucają do sklepów sieciowych, ale lepiej chyba kupić bezpośrednio od producenta.
By klerry
#34535 Istnieje wiele pomysłów na ciekawy prezent dla faceta. Jeżeli jest świadomy mody męskiej i lubi się stroić to może zajrzyj na stronę https://sklep.solier.pl/ i tutaj coś znajdź. Dla przykładu mają fajne, skórzane torby męskie nie mam pojęcia czy Twój facet taką nosi, ale jeżeli nie to może akurat zacznie? :)
By ferox
#37250 Według mnie dobrym, niebalnam i jednocześnie praktycznym prezentem jest męska kosmetyczka. Zerknij na ofertę sklepu Shop Noble - https://shop-noble.com/produkt/kosmetyc ... oble-s005/. Znajdziesz tu świetne męskie kosmetyczki, które z pewnością się przydadzą Panom używającym kosmetyków ;)
By Tulipanka
#37274 Jako niebanalny prezent wybrałabym na pewno podróż. Chciałabym zabrać mojego chłopaka na jeden dzień do Niemiec. Dlatego jestem zainteresowana busami do Niemiec. Czy znacie jakieś? Chciałabym znaleźć bilety w jak najtańszej cenie. Jak do tej pory znalazłam te przewozy https://www.trans-expres.pl/busy-do-niemiec.html. Korzystaliście z nich?
By Alii
#37537 Świetnym pomysłem jest zaproszenie Dawida Krzyżowskiego, który może zrobić pokaz sztuczek piłkarskich czy też poprowadzić nawet z nich warsztaty. Myślę, że dla mężczyzny który uwielbia piłkę nożną to będzie super atrakcja, jak i również dla innych. Sztuczki są niesamowite http://kojakfree.com