Dyskusje o prezentach ślubnych
By monikabert90
#42407 My praktycznie wszystkie artykuły dekoracyjne na nasz ślub, w tym również dekoracje na tort, zamawialiśmy przez internet ;) Pozwoliło nam to zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, a niektóre sklepy zaoferowały nam naprawdę wspaniały asortyment :)
By Zosia97
#42548 Też uważam, że lepiej jest zamówić tort z dostawą przez internet. W dzisiejszych czasach jest to niezwykle często spotykane rozwiązanie. Moim zdaniem warto się tym zainteresować. Sama staram się piec, ale czasem mi coś wypadnie, więc lubię mieć to poczucie bezpieczeństwa, że zawsze mogę go gdzieś zamówić.
By larvek
#43880 Dobrze, że jesteśmy w temacie ślubu. Chce się Was poradzić, bo jesteśmy na etapie wybierania dekoracji na salę czy takie wianki http://www.tendom.pl/products/przepiekn ... r-dot-38cm są w modzie i czy warto zainwestować w taki rodzaj dekoracji? Z tego co widzę to cenowo nie wychodzi dużo, niektóre osoby już o tym wspominały tylko czy nadal to jest w modzie czy raczej passe?
By bowlclegane
#46828 Jeżeli szukacie przepięknych tortów i dobrze wykonanych, to zachęcam was do sprawdzenia oferty tej firmy: https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta ... -komunijne dzięki której znalazłam naprawdę przepiękne torty. Robią je na różnorakie imprezy okolicznościowe, więc jeżeli jesteście zainteresowani czymś unikatowym, to zachęcam was do sprawdzenia ich strony, bo naprawdę warto. Sprawdźcie i dajcie znać.