Dyskusje o prezentach ślubnych

By katrina34
#14487 Oprócz samego auta warto zadbać o jego odpowiednią dekorację. Popatrz tutaj http://whiteday.pl/all?category=samochody - może akurat coś Ci przypadnie do gustu. Teraz najmodniejsze są dekoracje wykonane z żywych kwiatów. Według mnie taka dekoracja auta powinna harmonizować z całą stylizacją - bukietem, suknią, butonierkami.
By Karinka
#15167 My na ślub wybraliśmy naszą Mazdę 6 http://mazda-dealer-gliwice.pl/mazda-6/ było cudownie, a samochód jest tak elegancki, że sprawdził się idealnie ;) zdecydowanie całe Gliwice widziały nasz przejazd, bo czerwona Mazda nigdy nie przejedzie niezauważona :)
By basiam
#17675 Jakie samochody do ślubu są najbardziej popularne?
Czym według was najlepiej pojechać do ślubu? Czym wy jechaliście do własnego ślubu ? A może lepiej jest postawić na własny samochód i nie wydawać pieniędzy?
By Joe
#18138 Co do samochodu do ślubu to u mnie sprawa była bardzo prosta. Ostatnio mój najlepszy kumpel kupił sobie nowe auto. Dokładnie jak takie ze strony https://moc-hybrydy.pl/ Wiec odeszła nam sprawa z wypożyczaniem samochodu. A wiadomo że lexus to bardzo luksusowa limuzyna tak więc idealnie nadała się do ślubu. Zgadzacie się ze mną ?