Dyskusje o prezentach ślubnych
By rutka
#2206 Zamiast kwiatów zapakowane w tubę z wielką kokardą KOSZULKI z indywidualnym nadrukiem. Jedna dla Pani druga dla Pana Młodego- razem tworzą całość.
Przykładowy wzór w załączniku.

o inne trzeba pytać poprzez stronę: http://www.ptpartner.pl lub poprzez allegro (nick:ptpartner)

link do aukcji allegro: http://allegro.pl/koszulka-koszulki-z-w ... 18134.html nie ma tam wzorów ślubnych ale robią na zamówienie.
Załączniki
ariel marta.jpg
ariel marta.jpg (23.64 KiB) Przeglądane 4484 razy
By rutka
#2207 Jako dodatek do prezentu proponuje kalendarz ze zdjęciem zakochanych narzeczonych. Można zaznaczyć na nim datę ślubu, datę pierwszej randki, daty urodzin itp.
Taki kalendarz Młodzi na pewno zostawią sobie na pamiątkę. Zdjęcie będą mogli umieścić w antyramie i powiesić na ścianie gdyż kalendarz drukowany jest na papierze foto.

http://allegro.pl/foto-kalendarz-a3-z-t ... 06960.html
Załączniki
3.jpg
kalendarz na prezent ślubny www.ptpartner.pl
3.jpg (52.38 KiB) Przeglądane 4483 razy
By Prezentujeprezenty
#4532 Zależnie od tego co lubią Państwo Młodzi polecam prezent ślubny na wesoło http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/08/prezentuje-prezent-slubny-na-wesoo.html albo prezent ślubny dla łakomczuchów http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/06/prezentuje-zestaw-dla-akomczuchow.html albo prezent dla wielbicieli sportowych emocji http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/06/prezentuje-niezawodny-sposob-na.html
By Konek
#4629 Ja proponuję wynająć na ślub anioły na szczudłach - bardzo oryginalny pomysł i dzieciaki gości też będą zadowolone.
można też wynająć solistkę co strzeli arię podczas ślubu, to na pewno zapadnie w pamięć.
Ogłoszenia Zlecenia
By cherycherylady
#5775 Ja myślę, ze fajny prezent ślubny, to przede wszystkim coś sentymentalnego (+ dodatkowo coś w kopercie na start dla młodych). Ja ostatnio kupiłam taki prezent na rocznicę ślubu - http://www.gazetomania.pl/prezent-na-ro ... on#opening

Myślę, że taka a'la gazetka z dodanym przez siebie zdjęciem i artykułem może być również fajnym prezentem na sam ślub :)