Dyskusje o prezentach ślubnych
By basiam
#9748 Prezenty, prezentami, a gdzie mieliście swoje wesele?
Ja obecnie szukam jakiejś sali weselnej pod Warszawą i może mi coś konkretnego ktoś poleci?
Mieliście skromne wesele czy takie bardziej na bogato? Moi znajomi zrobili wesele za 60 tys, nie pytajcie co tam mieli, ale w prezentach wszystko się zwróciło o ile tak to można nazwać.
By Buratino
#9778 Szukam prezentu dla swojego Syna. Wiem, że trochę źle widziane jest wtrącanie się do tego, jak kto mieszka, ale chciałam podarowac im luksusowe meble. Sami mogliby je sobie wybrać, a ja opłaciłabym np. cały salon, albo sypialnie. Co myslicie o takim pomyśle?
Jeszcze jedno. wpadłam na niego, bo na prawdę bardzo podobają mi się te meble i znam ludzi, któzy je dystrybuuja. To prawdziwi pasjonaci.
Tak łatwo się skusić...
<a href="http://furnituro.pl/sofa-bonaldo-peanut-b.html">taki prezencik</a> :D
By eLwira
#10085 Nie wiem czy to będzie nietypowy prezent, ale wydaje mi się że niecodzienny - a może by tak porządny ekspres do kawy? Teraz na rynku są świetne rozwiązania, a świeżo zmielona kawa zawsze będzie dobrze smakować. Zerknijcie sobie na ofertę tego sklepu http://witara.pl Mają tam różne rodzaje ekspresów i do tego też kawy, może coś znajdziecie :)
By dama_pik
#13476 A znasz dobrze młodych? Na przykład moja siostra brała ślub w Wawie. Mieszkają tam, żyją, generalnie nie za bardzo mieli czas na jakąkolwiek podróż poślubna. Dlatego ja im wykupiłam weekend w takim 5-gwiazdkowym hotelu właśnie w Warszawie (hotel Rialto gdyby ktos sie zastanawial). Byli zachwyceni, bo mogli mieć przynajmniej "mini" podróż poślubną.
By Pawnuk
#14752 Nietypowe i zaskakujące? Jeśli lubią wino, to może podarować im winnicę? Na rok. Dostaną certyfikat, że są winiarzami, będą sobie mogli w internecie podglądać krzaczki, jeśli będą chcieli mogą wziąć udział w winobraniu i degustacjach. (zależy od opcji jaką wybierzemy), a na koniec dostaną butelki wina z własnym nazwiskiem na etykiecie. https://mojawinnica.pl/pomysl/
Fajna zabawa. Trwa cały rok. Angażuje oboje. I zostaje po tym pamiątka