Dyskusje o prezentach ślubnych
By Kurtiak i Ley
#16839 Tak ważna okazja jak ślubu wymaga wyjątkowego prezentu. Z pewnością jest nim książka wydana artystycznie. To unikalny przedmiot rękodzieła artystycznego. Ulubiony tytuł wydany artystycznie z pewnością sprawi niesłychaną radość młodej parze. Możliwości oprawienia takiej pozycji jest wiele: skóra, jedwab, pergamin czy złoto, srebro lub kamienie jubilerskie. Karty książki – papier artystyczny lub czerpany ręcznie – mogą być perfumowane. Dedykacja czy tłoczone inicjały stanowią miły, osobisty dodatek. To prezent elegancki i ekskluzywny. Piękny i na długo zapadający w pamięć. Przez długi czas też wraca się do niego, wspominając uroczystość i obdarowujących.
By biedroska
#16885 a może połączenie się z większą ilością gości i sprezentowanie jakiegos pobytu nad polskim morzem w aspekcie takiej przedpodróży poślubnej? :)
W Gąskach jest świetny ośrodek rekreacyjny" Aga" ze SPA w ofercie. Kompleks wypoczynkowy jest idealny na wypoczynek, 20 metrów od plaży do wyboru domki bądź też hotel i bardzo wysoki komfort! My tam byliśmy z mężem zaraz po ślubie i było fantystycznie!
By jola.pasich
#29125 Jako dodatek do prezentu można podarować bukiet, ale nie jakiś oklepany z kwiatów. Można podarować bukiet z cukierków lub maskotki bociana. Młodzi często nie chcą kwiatów o czym piszą w zaproszeniu, wtedy idealnie sprawdzi się taki bukiet. Linki do super sklepu poniżej.
https://www.kwiatyupominki.net/slodki-b ... -1964.html
https://www.kwiatyupominki.net/bocian-w ... -2269.html
https://www.kwiatyupominki.net/bukiet-z ... -1956.html