Dyskusje o prezentach ślubnych
By dudcel
#44109 My w takim razie dostaliśmy naprawdę nietypowy prezent..luksusową sofę. Początkowo byliśmy mega zdziwieni, ale po kilku tygodniach już wiemy, że nie oddalibyśmy jej za nic! Tylko spójrzcie jak piękne potrafią być takie sofy https://www.home-sofa.pl/pl/18-sofy-narozne-skorzane
By heweea
#51657 Moim zdaniem warto postawić na jakieś nietypowe prezenty ślubne. Tak naprawdę dawanie kasy to jest pójście na łatwiznę, dlatego ja uważam, że na taką okazję trzeba się bardzo postarać z prezentem. Teraz bardzo popularne są vouchery. Można kupić np skok ze spadochronem czy lot motolotnią itp. Myślę, że taki prezent dostarczy Młodym niezapomnianych wrażeń.
By PatrycjaM
#52078 Myślę, że świetnym dodatkiem będzie zakup specjalnego kosza delikatesowego na ślub jako dodatkowy upominek na ten wyjątkowy dzień naszych bliskich. Ja już dla swoich przyjaciół kupiłam zestaw "Biała Magia" https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... Magia/8876 dostępny w niezłej cenie i do tego z naprawdę dobrze dobranymi słodyczami, kawami, herbatami, ale również alkoholem, więc jestem przekonany, że na pewno z miła chęcią później z niego sobie skorzystają :)
By Malwa24
#52748 Nietypowe prezenty są fajne bo zostają na długo w pamięci i są fajne wspomnienia :) mnie osobiście bardzo podoba się prezent w formie życzeń od ulubionej sławnej osoby, taka opcja nie kosztuje dużo, a na pewno jest to miłe zaskoczenie, wiem, że jest dostępna na stronie Hype Me.
By paulina19875
#53561 teraz to akurat myślę, że jakikolwiek prezent nie kupicie to i tak będzie nietypowy, danie prezentu same w sobie będzie nietypowe, bo teraz rzadko kiedy ktokolwiek daje prezenty na ślub :mrgreen: