Dyskusje o prezentach ślubnych
By marina
#67381 Jeśli chodzi o kopertę, to wkładam tyle, ile mogę. To też zależy od tego, czy impreza jest na miejscu, czy trzeba dojechać i np. przenocować jeszcze. To wszystko są koszty i dla niektórych nawet rozkładane w czasie powodują nadszarpnięcie budżetu. Z doświadczenia jako prezent kreatywny polecam Marriage Survival Kit w skrócie to pudło/kosz z drobnymi prezencikami i opisami ich przeznaczenia. Np. wino z etykietką "na każdą okazję", smoczki "na przyszłość", zatyczki do uszu "gdyby pana młodego bolała głowa", ibuprom "gdyby pannę młodą bolała głowa" i kasa też tam zapakowana z etykietką "na rozmnożenie" albo "na waciki dla panny młodej". Itp. Oczywiście spersonalizowane pod parę młodą z ich ulubionymi słodyczami czy trunkami. Robiłam taki dwukrotnie i każda para była zachwycona fakt, że te pary są mi bliskie i znamy się dobrze i wiedziałam, że taki gest jest dużo bardziej wartościowy niż koperta z kasą. W googlach jest mnóstwo inspiracji i można dostosować do budżetu https://www.zankyou.pl/ - warto jest na pewno zajrzeć sobie na stronę. Znajduje się tutaj wiele pomysłów na prezenty ślubne.