Dyskusje o prezentach dla taty
By kajka
#7366 Co myślicie o tym żeby kupić tacie na urodziny łóżko? wiem które chciałby mieć ale nie ma jak go kupić, a ja mam takie możłiwości i mogłabym mu go kupić jako niespodziankę :) Mój wybór padnie pewnie na któryś z tych http://www.brw.com.pl/lozka/ chciałabym żeby było szerokie, wygodne i z odpowiednim materacem dla kręgosłupa. Czy taki prezent to nie przesada?
By MarysiaStaskiewicz
#7618 Hej,

a ja bym zrobiła inaczej. Masz zdjęcia z Tatą? Na pewno masz. Masz jego zdjęcia, gdzie ma jakieś przygody, wycieczki, wspomnienia, spotkania z dawnych lat? Masz :)
No to teraz wywołaj je, opraw np. w wielką ramkę i daj Tacie, aby mógł sobie to powiesić na ścianie. Efekt gwarantowany :) Wiem, bo sama Tacie sprawiłam coś takiego.

http://www.instadruk.pl/produkty.html?u ... paign=szpt - tutaj zamawiałam i jestem zadowolona
By cherycherylady
#7728 Jeśli jeszcze nie wybrałeś to dobrze ;) Znalazłem coś w necie w sam raz dla naszych tatusiów :D
http://www.gazetomania.pl/prezent-na-50 ... ny#opening
Jako prezent na 50-te urodziny mój dostał koszulkę z napisem " Nie jestem 50-latkiem, mam 20 lat i 30-letnie doświadczenie ";p
Ten szykuje mu na 60-tkę, która zbliża się dużymi krokami.
By mandolinka
#7786 Ale czemu stawiacie na coś co jest w ogóle nie praktyczne? Moim zdaniem lepiej jest kupić coś co tata wykorzysta. Np taką golarkę http://www.electro.pl/Golarka_BRAUN_390 ... 50162.html z takiego prezentu duzo bardziej sie ucieszy niż z ramki na zdjecie czy krawata.
By Aini
#7888 Jeśli chodzi o coś nietypowego, to niedawno mój tata skończył 40 lat i z tego okazji cała rodzinka poskładała się na skuter piaggio. Nie muszę chyba wspominać o tym, jak bardzo ucieszył go ten prezent, szczególnie, że od dłuższego czasu marzył o własnym skuterze :).
By komosa
#8387 Ja zakupiłam na urodziny taty dripper HARIO ceramiczny V60 01 oczywiście jak mama to zobaczyła, to sobie również zażyczyła :). Oczywiście prezent jest dobry jeśli ktoś jest kawoszem. Bo nie każdemu może się spodobać taki prezent.