Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej

By Sofer.pl
#25873 Jeżeli szukacie oryginalnych prezentów dla swoich bliskich w rozsądnej cenie, to warto zwrócić uwagę również na www.Sofer.pl gdzie teraz mamy szereg świątecznych promocji i rabatów :)
By DeadMan
#29819 Jeśli w grę wchodzą nietypowe prezenty, to całkiem ciekawe są vouchery na catering dietetyczny oferowane przez firmę Wygodna Dieta. Catering pudełkowy jest coraz popularniejszy, więc myślę, że ktoś mógłby być zadowolony z tego, że może wypróbować jak to działa. Taki prezent sprawdzi się przede wszystkim w przypadku osób odżywiających się zdrowo, ale nie tylko. ;)
By uberta
#33075 Taka impreza integracyjna to świetny pomysł:) Na pewno jeden z bardziej nietypowych! Jeśli szukasz odpowiedniego lokalu to może przyda ci się namiar na Dremlandię: http://www.dreamlandia.pl/imprezy-firmowe-integracyjne-krakow. Miałąm okazję organizować tam targi i jestem bardzo miło zaskoczona zarówno atmosferą, jak i pysznym jedzeniem:)
By barto776
#33370 Impreza urodzinowa to świetny pomysł można też n taką imprezę zaprosić barmana. Ja polecam serdecznie młodego i utalentowanego https://www.hennessy.pl/wojtek-urbanski ... ssy-polska jest to barman z osiągnięciami. Zdobył wiele nagród w tym wygrał mistrzostwa świata w barmaństwie klasycznym. Obecnie jest ambasadorem marki Hennessy w Polsce oraz szkoleniowcem w Krakowskiej Szkole Barmanów.