Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By kasia744
#34750 Kupując nowy samochód, warto też mieć ten namiar :) Można tam zapłacić mandat bez wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się całkowicie internetowo, koszty są mniejsze niż prowizja na poczcie, a pieniądze trafiają na odpowiednie konto. Można nawet zapłacić przez telefon. Polecam https://zaplacmandat.pl

By Makati
#34967 Uważam, że jeśli ktoś już decyduje się na zakup nowego auta, to koniecznie z gwarancją, bo w końcu to duży wydatek, a dla większości kredyt na perę dobrych lat. Mnie np. podoba się oferta http://www.mcars.mini.com.pl/pl_PL/home/service-accessories.html bo oprócz samej gwarancji proponują również serwis w pakiecie. Płaci się raz a korzysta wielokrotne , zawsze gdy zajdzie konieczność. Szkoda tylko że sprzedają same coopery, bo ja chyb a wolałbym jednak większe auto, ale 5 drzwiowym bym nie pogardził, choćby ze względu na te usługi dodatkowe i wyposażenie samochodu:)
By emux
#35100 Czy ktoś z Was jest szczęśliwym posiadaczem nowego Forda Kugi? Bardzo podoba mi się to auto.
By Nostalgia
#35229 Prostym sposobem na śmiganie nowym autem jest m.in wypożyczalnia samochodowa, gdzie bez konieczności brania kredytu mamy nowe i pewne auto. Szeroki wybór modeli znajdziesz u nich https://www.sixt.pl znajoma nie dawno pożyczała tam auto i była mega zadowolona z przebiegu transakcji jak i samego auta.
By Artetas
#35249 Nowy samochód to na pewno fajna inwestycja. Możecie być pewni części, a nawet jak coś się będzie działo to przecież macie kilkuletnią zazwyczaj gwarancje :) Ja teraz szukam nowego auta, głównie skupiam się na salonie Forda http://www.ursyncar.pl Znalazłam już tam parę ciekawych modeli
By Aligru
#35391 Nowy samochód fajna sprawa, ale nie każdy moze sobie na niego pozwolić. Ja póki co zawsze jeździłem używanymi. Ostatnio właśnie zmieniałem na fajne Volvo z 2012. Znalazłem jakiś artykuł o tym modelu na http://mojeauto.pl/ i zacząłem szukam odpowiedniej oferty. Teraz cieszę się jazdą bryką, która spełnia moje oczekiwania.
By olakarola
#37710 Jeśli już kupisz nowe auto to koniecznie zaopatrz się w takie pasy dla dzieci https://smartkidbelt.com/pl/ Zamiast wozić się z fotelikami masz bezpieczne pasy dla dzieci i oszczędzasz kupę miejsca w aucie. Ponadto pasy możesz zabrać na wyjazd i przydadzą się jak wypożyczysz auto zagranicą.