Dyskusje o prezentach dla taty
By Tati17
#50005 Jak chcesz się dowiedzieć na owy temat więcej to polecam wejść sobie na blog - http://autoalternatywa.pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu znajdziesz najbardziej interesujące informacje odnośnie owego problemu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.
By julianna12
#50089 W temacie kupna nowego samochodu musimy też pamiętać że należy go szybko zarejestrować oraz ubezpieczyć. Tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/oc macie artykuł o ubezpieczeniach OC, te są obowiązkowe. Dają wam one ochronę w razie spowodowania przez was wypadku czy stłuczki. Wtedy ubezpieczyciel pokrywa koszta.
By Arkadia
#50825 Jak dla mnie to teraz tylko i wyłącznie nowy SUV z napędem hybrydowym. Mój kuzyn takiej chęci mi narobił, że po prostu muszę zobaczyć na własne oczy z bliska nowego Mitsubishi Outlandera PHEV. On się lubuje w tej marce samochodów i twierdzi, że też powinnam odwiedzić Germaz Mitsubishi we Wrocławiu. I tak planowałam kupić nowy samochód, więc nic mi nie zaszkodz :)
By Ada_lika
#51120 Wiele osób się zastanawia czy warto zainwestować w nowy samochód a może jednak kupić używany... Moim zdaniem inwestycja w używane auto jest bez sensu, ponieważ będą nam służyć o wiele krócej. Sama niedawno udałam się do salonu Volvo, który znajduje się w Chorzowie gdzie kupiłam sobie Volvo XC60 - https://chorzow.volvocarautoboss.pl/
By JohnWeek
#51693 Także zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu ale jeszcze nie wiem na jaka markę się zdecydować. Dlatego też od kilku dni przeglądam różne oferty ale nie ma to jak zobaczyć samochód na żywo. Dlatego też poszłam do salonu MINI Bawaria Motors Warszawa, aby zobaczyć co w ogóle mają do zaoferowania. Spodobało mi się to, że przedstawiciel przedstawił mi kilka propozycji cenowo na moją kieszeń oraz zaproponował jazdę próbną. Dzięki temu będzie mi łatwiej podjąć decyzję