Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Bella89
#35691 A czy wiecie może w jaki sposób wykonać ogrodzenie dla zwierzaków? Mój mąż planuje kupić królik i chciałabym związku z tym zrobić na ogrodzie im wybieg. Zastanawiam się czy nie kupić takiej siatki na krety link . Czy ona nie sprawdziłaby się do praktyce? Tylko czy króliczki jej nie przegryzą?
By Marie
#36559 Akurat jeżeli ktoś szuka ciekawych rozwiązań do swojego ogrodu to polecam zajrzeć na stronę https://www.gardenpartner.pl/. Sama zamawiałam stamtąd kostkę brukową do swojego ogrodu i trochę kamieni ogrodowych. Efekt robi wrażenie.
By nboss
#44645 Czasami z podlewaniem miałam problem, ale myślę, że śmiało możesz kupić system z https://www.centrumnawadniania.com/ oczywiście są to systemy do samodzielnego montażu, ale łatwe w zainstalowaniu. Te zdalne rozwiązania są o tyle dobre, że nie musisz być przy tym podlewaniu ogródka :)
By marushhka
#44816 Każdą działkę trzeba solidnie ogrodzić, jeżeli tego nie zrobiliście jeszcze to zainteresujcie się tą kwestią. Myślę, że tu propozycje od firmy http://legi-polska.pl idealnie się sprawdzą do takich zadań. Na stronie http://legi-polska.pl znajdziecie solidne ogrodzenia systemowe.
By olakarola
#44857 Każdy kto posiada ogród powinien skorzystać z oferty tego sklepu https://bazkar.pl/ który zajmuje się sprzedażą mebli ogrodowych i wszelkich akcesoriów dla ogrodu. Wszystko w atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości. Kupisz tu zarówno zabawki ogrodowe jak i meble czy akcesoria. Najlepiej będzie jak osobiście przejrzysz pełną ofertę aby przekonać się osobiście o zaletach.
By vaiolla
#50961 A czy podobają wam się oczka wodne? Właśnie zastanawiam się czy u siebie w ogrodzie nie zrobić takie malutkiego, ozdobnego zbiornika wody z rybkami. Myślę, że to fajna sprawa. Nawet znalazłam już firmę https://sklepekozet.pl/filtry-do-oczek-wodnych która oferuje przykładowo bardzo dobre filtry do oczek wodnych. Chyba potem się do nich zgłoszę.