Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By eLwira
#18497 Jakbyście szukali inspiracji do tego jak urządzić ogród, a do tego miejsca w którym można od razu wszystko kupić to polecam https://gardenspace.pl/ :)
Mają bogatą ofertę :)

By allena
#19092 Z chęcią zajrzę. Ogród to wbrew pozorom nie jest miejsce łatwe do zorganizowania.
By viola45
#19414 A jeżeli szukalibyście czegoś do ochrony roślin przed mrozem, to polecam agrowłókniny, które można kupić w tym internetowym sklepie ogrodniczym: https://sklepdlaogrodu.pl/pl/c/Agrowlokniny/2281596 . Sklep ten oferuje również różne środki ochrony roślin, nawozy, a także narzędzia i coś do nawadniania ogrodów. Wybór jest ogromny, a te produkty są naprawdę sprawdzone.
By vera23
#19477 Dzięki na pewno sprawdzę te ofertę myślę że jest godna uwagi
By KaraAra
#20871 Ja w tym roku muszę zainwestować w porządne nawadnianie ogrodu . Najlepiej takie automatyczne aby podczas mojej nieobecności ogród był na bieżąco podlewany.
By Suzanne
#21363 Ja już kończę urządzać ogród na lato i znajoma poradziła mi, by kupić jeszcze żagle na taras jak na tej stronie actigroup.pl/przykrycia-przeciwsloneczne/ . Dzięki nim słońce nie świeci nam prosto w twarz, a co za tym idzie, promienie nie wpływają negatywnie na naszą skórę. Warto pomyśleć o takim zabezpieczeniu do ogrodu.
By czikita
#22477 My planowaliśmy zabrać się za zakładanie ogrodu na wiosnę, po zakończeniu budowy domu. Ale jak to zwykle bywa budowa się przeciągnęła i startujemy dopiero teraz. Chciałam się zapytać czy taki trawnik z rolki http://www.grasslandfarms.pl/uslugi/zakladanie-trawnika można zakładać teraz latem, jak myślicie?