Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By olakarola
#46495 Mój znajomy jest miłośnikiem jazdy na rowerze szutrowym i w związku z tym chcę mu zakupić komplet opon szutrowych. Każdy wie że wybór jest spory ale znalazłam taki artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/18141/jakie_opony_do_roweru_gravel_wybrac Które z tych opon byście zakupili bo jak dla mnie i tak wybór jest nadal za duży?
By Lara72
#51358 Jeśli wypatrujesz właściwego pomieszczenia na przechowanie swoich drogocennych towarów a nie masz miejsca w swoim apartamencie to doskonałym rozstrzygnięciem będzie wynajem - self storage poznań . Jest to coraz bardziej pomocne uproszczenie dla tych, którzy cenią wygodę i dużo miejsca w mieszkaniu. W takim pomieszczeniu wolno magazynować instrument, rowery, łódkę, kartony z ubraniami, futrami i jeszcze sporo różnych rzeczy. Ja czymś takim dysponuję i jestem ogromnie usatysfakcjonowana. Polecam i Wam.
By Hela
#51547 Jak ktoś ma takie potrzeby to z pewnością się ucieszy. Osobiście wolałabym cały rower i to najlepiej rower elektryczny https://www.lovelec.pl/ ale pewnie nie mam co liczyć na to, że się ktoś w rodzinie domyśli, a raczej o potrzeby nikt nie pyta. Znów będę musiała sama sobie uzbierać pieniądze. Taki już mój los.