Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By PrezentyLubie
#29077 A co z samymi oponami ? Bo zbliża się wiosna i musiałabym kupić kompletnie nowy komplet. Może skorzystać z takich promocji > https://oponafelga.pl/opony-promocje/ ? Mają świetne opony, których niskie opory toczenia wpływają na ekonomiczną jazdę, czego efektem jest oszczędność oraz zmniejszona emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Poza tym ceny są bardzo atrakcyjne, obniżone nawet o 50% !
By zeneta
#33622 Poważnie przemyśl zakup opon samonośnych. Są na tę chwilę po prostu lepsze. Sporo ich zalet wymieniono w tym tekście: https://www.continental-opony.pl/samoch ... lnosci/ssr - zapewniają chociażby mniejsze zużycie paliwa, nie wspominając o braku konieczności posiadania opony zapasowej. Najlepsze są te typu run-flat - poczytaj troszkę o nich. Wydaje mi się, że w przyszłości będą tylko takie komplety.
By grazka
#33969 Jeśli mowa o oponach to ja mogę polecić opony marki Pirelli https://www.pirelli.com/tyres/pl-pl/car ... #/overview rewelacyjne,ciche i z dobrą przyczepnością na drodze. Po wymianie bardzo odczułam poprawę i komfort jazdy. Mój mąż zawsze w takich wypadkach stawia na jakość bo mówi że bezpieczeństwo jest najważniejsze a ja się w zupełności z nim zgadzam.
By zen
#34713 Pamiętam jak w tamtym roku nie zmieniłem opon zimowych na letnie, było to bardzo głupie z mojej strony gdyż mogłem spowodować w łatwy sposób wypadek. Teraz gdy mam już rodzinę bardzo mocno zwracam uwagę na bezpieczeństwo i wolę mieć kontrolę nad wszystkim, artykuł który znalazłem na internecie https://www.uniroyal.pl/samochod/opony- ... mowe-latem wyjaśnił mi naprawdę wiele zagadnień, które uświadomiły mi dlaczego warto zmieniać opony na sezonowe. Teraz już mogę w spokoju jeździć z moją rodziną :D
By Jacus987
#34798 Trochę zbyt uzytkowy ten prezent, to tak jakby kupić no nwm, dywan komuś czy beznzyne
By wiolasa
#35190 Opony to bardzo przydatna rzecz i według mnie można je dać na prezent. Sama kupowałam tacie na urodziny nowe opony :D Wybrałam te z https://noweopony.pl/michelin-energy-sa ... -0065802-1 , bo wiem, ze właśnie takie chciał. Przesyłka doszła do mnie szybko, więc nie musiałam się martwić, że nie zdążę z prezentem na czas :)
By FranczeskaWil
#35442 Rozglądaliście się może w waszych salonach samochodowych. Czasami warto też o nich pomyśleć ;) Ja teraz planuje skorzystać z akcji na opony zimowe właśnie. Porównywałam już ceny i w akcji serwisowej https://bit.ly/2y8SeMj wychodzą na prawdę bardzo tanio. Szczególnie że stawiając na zakupy u nich od razu mam montaż gratis.