Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Makati
#35706 Już 3 rok jak nie używam zimówek, możecie skrytykować, mówicie co chcecie. Mnie porządne całoroczne wystarczą, posiadam dokładnie takie https://www.continental-opony.pl/samoch ... soncontact i jak na nasze zimowe warunki są idealne. Jakość jazdy tak naprawdę nie różni się od poruszania się na zimowych. Nawet jak śnieg popada i przymarznie, samochód hamuje całkiem przyzwoicie, no chyba że ktoś pędziłby 200 km/h to i zimówki nie pomogą.
By Zarea14
#35917 A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
By Maks231
#40740 Jest to z pewnością bardzo oryginalny prezent dla szefa, ale za razem bardzo praktyczny. Nie widzę problemu w kupieniu mu ich :)
By czikita
#41927
jaltest33 napisał(a):Komputer do diagnostyki[/url] mógłby się przydać komuś kto prowadzi warsztat samochodowy, lub komuś kto uwielbia naprawiać samochody i jest to jego hobby :)


Do takiego warsztatu mógłby się przydać również podnośnik pod geometrię kół https://mastwell.pl/kategoria-produktu/podnosniki/pod-geometrie/
By cleganebowl
#44090 Gdy sama poszukiwałam opon do swojego SUVa, to pytałam po prostu kolegów w pracy o najlepszy wybór. Często proponowali mi Geolandar A/T (G015) i mówili, że powinnam sobie o nich poczytać, bo to najlepsze rozwiązanie dla mnie. Co uważacie? Korzystaliście może z takiego modelu opon?