Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Makati
#35706 Już 3 rok jak nie używam zimówek, możecie skrytykować, mówicie co chcecie. Mnie porządne całoroczne wystarczą, posiadam dokładnie takie https://www.continental-opony.pl/samoch ... soncontact i jak na nasze zimowe warunki są idealne. Jakość jazdy tak naprawdę nie różni się od poruszania się na zimowych. Nawet jak śnieg popada i przymarznie, samochód hamuje całkiem przyzwoicie, no chyba że ktoś pędziłby 200 km/h to i zimówki nie pomogą.
By Zarea14
#35917 A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
By Maks231
#40740 Jest to z pewnością bardzo oryginalny prezent dla szefa, ale za razem bardzo praktyczny. Nie widzę problemu w kupieniu mu ich :)
By czikita
#41927
jaltest33 napisał(a):Komputer do diagnostyki[/url] mógłby się przydać komuś kto prowadzi warsztat samochodowy, lub komuś kto uwielbia naprawiać samochody i jest to jego hobby :)


Do takiego warsztatu mógłby się przydać również podnośnik pod geometrię kół https://mastwell.pl/kategoria-produktu/podnosniki/pod-geometrie/
By cleganebowl
#44090 Gdy sama poszukiwałam opon do swojego SUVa, to pytałam po prostu kolegów w pracy o najlepszy wybór. Często proponowali mi Geolandar A/T (G015) i mówili, że powinnam sobie o nich poczytać, bo to najlepsze rozwiązanie dla mnie. Co uważacie? Korzystaliście może z takiego modelu opon?
By paulanimba
#54157 Za chwilę zaczyna się moment a potrzebuję zakupić nowe opony na zimę. Istnieje masa różnych typów zaś nie mam wiedzy które zamówić. Znalazłem ciekawe opony do mojego pojazdu lecz ceny znacznie się różnią. Znalazłem oponę zimową firmy Royal Black https://oponymotor.pl/royal-winter-xl-p-18535.html są w niezwykłej cenie i dodatkowo dostają znakomite oceny. Co o nich uważacie? Chciałbym także zapytać czy w oponach zimowych istotny jest współczynnik tarcia i czy warto dopłacać za oponę o wskaźniku A.
By Guni
#54314 Dobre opony to podstawa bezpiecznej jazdy
By kryskazet
#54586 Dobrze, że wypowiadacie się w tej kwestii. Ja przyznam szczerze, że zdecydowałam się na zakup nowych opon ze względu na polecenie mojego znajomego. Zakupiłam opony letnie ze strony: https://oponyexpress.pl/opony/samochodowe/sezon/letnie i w tym momencie zdecydowanie mogę polecić Wam właśnie tą firmę. Mają przystępne ceny i dodatkowo bardzo sprawnie realizują zamówienia.