Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Rekin
#13533 Czy wypada dać szefowi w prezencie opony Prestige Tyres? Nasz firma jest mała i panuja bardzo "rodzinne" stosunki miedzy nami a szefem.
By snoring?dog
#23726 Wypadałoby by, wiedzieć cokolwiek o zainteresowaniach i charakterze szefa. Dość uniwersalnym pomysłem dla szefa jest karta podarunkowa google play. Jeśli nie wiadomo czy woli posłuchać muzyki, obejrzeć filmy, przeczytać książki, czy może nawet pograć - zawsze ma wybór. Szef jak to szef jest zazwyczaj eleganckim mężczyzną. A takim zazwyczaj nie wiadomo co kupić. Zajrzyj tutaj a dowiesz się co można mu kupić http://www.czasnaprezenty.pl/prezent-dl ... mezczyzny/
By Cytrian
#24807 Wszystkim z Warszawy i okolic mogę polecić http://www.wulkanizacjawarszawa.com.pl/. Wymieniałem tam niedawno opony na zimowe. Niestety jedna potrzebowała naprawy. Zajęli się jej wulkanizacją i teraz jest w pełni sprawna. Polecam wam się do nich zgłosić.
By AldonaJJ
#25132 Na temat sprzedaży opon i ich wysyłki możecie poczytać tutaj - http://www.oponykurierem.pl/. Warto wiedzieć jak dobrze zapakowac opony przed wysylka kurierem. Teraz wszyscy sprzedaja opony, kupuja, także polecam zapoznać się artykułem, żeby wiedzieć co i jak :)
By Sofer.pl
#25871 Szczerze mówiąc to pomysł jest bardzo oryginalny i nie wiem czy do końca trafiony, polecam raczej coś innego jako upominek dla szefa. Może galanteria skórzana lub dobry alkohol?

www.Sofer.pl
By Ajlar
#26487 Gdybyscie poszukiwali tanich opon (ale oczywiscie markowych i nowych), to moge smialo polecic sklep http://oponafelga.pl/
O wysylke nie musimy sie martwic - jest darmowa i to do dowolnego punktu wymiany opon, ktory sobie sami wybierzemy (albo oczywiscie do domu).
By jaltest33
#26762 W podobnej tematyce polecam stronę http://www.jaltestpolska.com/pl/ - na której można znaleźć wiele informacji, na temat urządzeń diagnostycznych do samochodów. Komputer do diagnostyki mógłby się przydać komuś kto prowadzi warsztat samochodowy, lub komuś kto uwielbia naprawiać samochody i jest to jego hobby :)