Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By cherycherylady
#7726 Ja z siostrami szykujemy mamie prezent niespodziankę, to po pierwsze ;) Secundo prezent ten nie będzie typowy, chcemy z mamy zrobić gwiazdę choć na chwilę;)
Znalazłyśmy fajną koncepcję naszej prasy, jeśli ktoś chciałby skorzystać to proszę bardzo ;) http://www.gazetomania.pl/prezent-na-dz ... 63#opening
Prezent dla Mamy, nie tylko na Dzień Matki mi się wydaje. Jeśli ktoś chce zrobić tę przyjemność mamie to proponuję ;)

Ale dzielcie się też innymi pomysłami, mama obchodzi w czerwcu urodziny, a w lipcu imieniny także poszukuję czegoś na kolejne okazje ;)

By Rekin
#12444 Może nie jest to zbyt oryginalny prezent ale na pewno bardzo mamie ułatwi życie. Chcę mamie kupić nową lodówkę. Miałem tylko problem z wyborem jaka to ma być. Dopiero jak przeczytałem tu http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-lodowek,a-2793 w zestawieniu, które lodówki są najlepsze to zdecydowałem. I mama bedzie miała na swoje święto nową lodówkę :)
By Pineapple
#23854 A winko? Na przykład niebieskie, wpadłem na nie na https://winezja.pl/wina/inne Wygląda super, a jak zamówiłem to i w smaku świetne. a najlepsze jest to że jest naturalne w 100% bo ten kolor to zasługa barwników w skórkach winogron a nie jakiś sztucznych barwników