Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By Yen
Nowada napisał(a):Zegarek to nie jest dobry pomysł na prezent, nawet nie chodzi o to że na 18 urodziny, ale że w ogóle. Jest sporo innych, ciekawszych pomysłów

Też tak myślę :) Jeżeli chodzi o 18 urodziny to powinno być coś wyjątkowego. Ten pakiet przeżyć wydaje się całkiem niezły
By Nowada
#43373 Myślę, że całkiem dobry pomysł na prezent dla siostry na urodziny to jakiś kurs makijażowy czy coś takiego, o ile oczywiście interesuje się makijażem. I w ogóle takie kursy to bardzo dobre pomysły - rozwijanie swoich kompetencji w czymkolwiek zawsze wychodzi na plus
By Maks231
Nowada napisał(a):Myślę, że całkiem dobry pomysł na prezent dla siostry na urodziny to jakiś kurs makijażowy czy coś takiego, o ile oczywiście interesuje się makijażem. I w ogóle takie kursy to bardzo dobre pomysły - rozwijanie swoich kompetencji w czymkolwiek zawsze wychodzi na plus

Też jestem tego zdania! W internecie jest pełno ciekawych kursów i w sumie nie takich drogich, więc nic tylko korzystać :)
By Kryswi
#43383 Też wydaje mi się, że jakiekolwiek kursy to będzie spoko pomysł. Tym bardziej, że interesujące kursy/szkolenia/warsztaty można znaleźć praktycznie z każdej dziedziny
By AgaM
#43389 Tak! Takich warsztatów jest naprawdę sporo, począwszy od szycia po jakieś kursy z marketingu internetowego. Wybór masz naprawdę spory :)
By Yen
#43394 A jeżeli nie kursy i szeroko pojęty samorozwój, to coś co zapewni adrenalinę :) Często prezentem na osiemnastkę jest skok ze spadochronem czy coś w tym rodzaju :)
By Maks231
Maks231 napisał(a):
Nowada napisał(a):Myślę, że całkiem dobry pomysł na prezent dla siostry na urodziny to jakiś kurs makijażowy czy coś takiego, o ile oczywiście interesuje się makijażem. I w ogóle takie kursy to bardzo dobre pomysły - rozwijanie swoich kompetencji w czymkolwiek zawsze wychodzi na plus

Też jestem tego zdania! W internecie jest pełno ciekawych kursów i w sumie nie takich drogich, więc nic tylko korzystać :)

No właśnie! Więc myślę, że jakiś większy i dłuższy kurs z jakiejś interesującej dziedziny i mamy już prezent