Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By Telena
#697 Jaki prezent można kupić osiemnastoletniej siostrze na urodziny? Ja jestem dużo starsza -28 lat i ciężko mi powiedzieć co mogłoby ją ucieszyć. Są jakieś bezpieczne, pewne, uniwersalne prezenty?
By majki
#997 Ni nie zazdroszczę - pewnie oczekuje czegoś wyjątkowego. Jak masz kasę to kup Kindla, a jak nie to jakiś super gadżet do pokoju, albo np cyfrową ramkę na zdjęcia a na nią wgrasz jakieś wasze wspólne foty.
By matrix
#1212 Bardzo fajny pomysł z tą ramką siostra na pewno będzie zadowolona, możesz także zamiast ramki kupić album lub pamiętnik wykonany ręcznie ozdobiony suszonymi kwiatami, wygląda jak stara księga, idealnie nadaje się na prezent :)
By SirJacob
#1769 Jeżeli siostra jest umuzykalniona, albo lubi bębny djembe, śmiało możesz jej sprezentować BumBumRurki. Tutaj możesz zobaczyć, co potrafią: http://www.youtube.com/watch?v=7xZi2JNj ... r_embedded. Młodej dziewczynie z pewnością spodoba się kolorystyka, a w zestawie są jeszcze pałeczki i statyw. Zastanów się nad tym!

http://bumbumrurki.pl
By Jagoda
#1888 Ja mojej siostrze zafundowałam sesję zdjęciową na osiemnastkę. To był strzał w dziesiątkę, zupełnie nie spodziewała się takiego prezentu a pamiątka na całe życie :)