Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Aini
#20159 Dobre oświetlenie to także dobry pomysł na prezent, a że obecnie bardzo popularne są ledy, to można zainwestować właśnie w nie. A jako prezent można byłoby zdecydować się na jakieś oświetlenie dekoracyjne, na przykład takie zegary podświetlane led http://www.ledovo.pl/item/151-zegar-led-rgb-flux-16-barw-podswietleniapilot26-cm-%21.html wydają się być ciekawym gadżetem, do tego dość przydatnym i ładnym dekoracyjnie.
By giftarka
#20829 Ja zamieniłam większość żarówek na ledowe. Są znacznie lepsze, szybciej się rozgrzewają.
By Suzanne
#20830 Ja też już mam ledowe oświetlenie i zauważyłam spore oszczędności w prądzie.
By fiolkowa krolewna
#21152 Ja ze swojej strony dodam, że oświetlenie LED to też dobry pomysł na zewnątrz. Przykładowo parkowe oświetlenie LED można z powodzeniem wykorzystać w swoim ogrodzie - ja tak właśnie zrobiłam, lampy są świetne, bardzo klimatyczne. Chodzi o coś takiego http://krugelektro.com/pl/lampy-parkowe-led
By biedroska
#21192 Zależy, na jaką okazję. Jeśli ktoś jest na etapie wykańczania domu/pokoju, to myślę, że dobra opcja. Zwłaszcza jesli znajdziesz naprawdę ładną lampę. Ciekawy wybór jest na stronie inspirodesign.pl, takie lampy stołowe jak tam mają to sama bym chciała na prezent :)
By patricia
#23244 Ja przy montażu oświetlenia sięgam zwykle po żarówki LED. Są bardziej trwałe, ekologiczne i mają dłuższą żywotność. To gwarancja oszczędności. Jeśli chcecie takie kupić, to spory wybór jest tu odnośnik do strony . Polecam zerknąć do tego sklepu, bo maja bogaty asortyment elektryczny.
By helguzia
#25060 Jeżeli chcecie zaskoczyć bliską wam osobę prezentem w postaci oświetlenia, to może warto trochę poszaleć i kupić je w niespotykanej postaci. Bo ręcznie robione lampy właśnie takie są . Będą wyglądać wyjątkowo w każdym wnętrzu i ciężko będzie znaleźć identyczne.
By diament
#25311 Wszystkie elementy potrzebne do zrobienia oświetlenia można kupić w tym sklepie elektrycznym http://ospel.pl/pl/ Jest on bardzo dobrze wyposażony, więc znajdziemy tam wszystko, co potrzebne. Bardzo dobry sklep.
By wiolasa
#25412 Oświetlenie ogólnie jest bardzo ważne, szczególnie w biurze gdzie wiele się pracuje z dokumentami i przy monitorach, a żeby nie męczyć oczów najlepiej skorzystać z jakiś dobrych lamp biurowych, żeby było w biurze jasno i nie raziło nas światło z ekranu. Ja do swojego biura zakupiłem takie rzeczy z https://lunares.pl/lampy-biurowe i w sumie jestem zadowolony z tego ruchu ;) Mają wiele ofert z tym tematem związanych, nie wiem jak w innych sklepach ale oni mają olbrzymi wybór :D