Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By czikita
#57212 Tak jak już pisało kilka osób w tym wątku nie ma obecnie lepszej opcji niż lampy ledowe. Takie lampy oferują najlepszą jakość światła w stosunku do niskiego zużycia energii.
By Anka21
#57299 Czego konkretnie szukacie w tym aspekcie? Moim zdaniem, powinniście dobrze zastanowić się nad tym, w jaki sposób najskuteczniej zadbać o zaaranżowanie kazdego z pomieszczeń zgodnie z Waszą wizją. Moim zdaniem, świetnym wyborem może okazać się dla Was chociażby odpowiednio dobrane oświetlenie liniowe led, bo to bardzo praktyczne rozwiązanie. Jeśli jeszcze nie czytaliście na ten temat, to najlepiej zajrzyjcie do https://kupujledy.pl/pl/18-liniowe i pomyślcie, w jaki sposób bylibyście w stanie z tego skorzystać.
By Hela
#57300 Mam duży i wysoki hol. Szukałam do niego oprawy oświetleniowe, najchętniej nie za drogie, bo potrzebuje ich sporo. Znalazłam bardzo ciekawe oprawy punktowe Kanlux https://onelectro.pl/kanlux Cena mi bardzo odpowiada, a ich design jest bardzo nowoczesny.
By lukaszgar
#57530 jeśli wiesz co ktos lubi a wlasciwie jaki styl i np. to ze potrzebuje lub remontue, urzadza mieszkanie, dom to np. lampa bedzie dobrym prezentem, lub inny element oswietlenia
rownie dobrze moze byc lampa na biurko
ja kupilem tutaj https://www.sklep.kaja.com.pl/aldex-m-8.html
i polecam ,bo szyba wyslka i wszystko ok
By krystel58
#59391 Przede wszystkim chciałabym poruszyć temat wyłącznika schodowego https://www.fif.com.pl/pl/21-automaty-schodowe. Podłączaliście go sami, czy korzystaliście z pomocy elektryka? Łączniki, potocznie nazywane włącznikami albo wyłącznikami, czyli przyciski, którymi się włącza i wyłącza oświetlenie, można ze sobą łączyć w pary po to, by móc sterować jednym źródłem światła z dwóch miejsc. W ten sposób powstaje tak zwane oświetlenie schodowe.
By lala01
#60064 Najważniejszy elementem jeśli chodzi o kwestie dopasowania do swoich potrzeb jest dobranie go do odpowiednich pomieszczeń. To ważna kwestia, która przede wszystkim umożliwia zadbanie o swoje pozytywne samopoczucie. Polecam zatem coś dobranego do siebie. Może lampa LED podłużna od https://sklep.bestlighting.pl/Lampy_lin ... tyczne_LED sprawdzi się idealnie w kuchni i spełni wszelkie Twoje oczekiwania?
By dona89
#60458 W sumie czasami człowiek daleko szuka, a przecież blisko ma... Zobaczcie chociażby na stronie https://amper.pl/zarowki-led-g9 , jakie super żarówki można kupić. No, dzięki nim oświetlenie będzie efektywne i co ważne też oszczędne. Warto się u nich rozglądnąć, ponieważ mają najróżniejsze warianty takich oświetleń.