Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Wojtek
#7231 Czy oświetlenie to dobry pomysł na prezent? Albo czy znacie jakies dobre sklepy z fajnymi rzeczami do oświetlenia? Jakies ciekawe lampki?

By piotr67
#11099 Może nie koniecznie led jeśli ma to być oświetlenie typowo dekoracyjne. Lampka LED też może jednak swoje kosztować. Najlepiej pytaj w hurtowniach, które handlują takimi rzeczami http://www.bargo.pl/
By SoniaK
#13194 A ja zauważyłam, ze teraz bardzo dobrym prezentem sa lampy ścienne. Widziałaś ile one mają wzorów? Czasami na pierwszy rzut oka nawet nie powiedziałabyś że to lampka. A można dobrać coś do indywidualnego stylu i oczekiwań. Może weź to pod uwage?
By allena
#17473 Czy to dobry pomysł na prezent? Nie wiem... Jak już to coś bardzo nowoczesnego, oryginalnego. Na przykład taką taśmę led z zasilaczem ze sklepu Ledovo. Co myślicie? Można to zamontować w wielu miejscach, tworząc różne efekty. Ja mam za telewizorem, wieczorem - świetna sprawa.
By Belves
#19919 Jeśli chodzi o aranżacje światła, bardzo podobają mi się nowoczesne, chłodne wnętrza. Oświetlenie ledowe stanowi często dobre dopełnienie tego klimatu, zwłaszcza jeżeli mówimy o kuchni lub łazience. Ostatnio znalazłam warty uwagi sklep z artykułami oświetleniowymi - http://elcan.pl/. Przy okazji skupiają się właśnie na akcesoriach LED.