Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Doe
#27572
Pineapple napisał(a):Nasi znajomi robili liste rzeczy, ktore chcieliby dostac na parapetowke :D fajna opcja, bo nie musielismy kombinowac.


A to już jest chamskie, bo taka parapetówka, to jest niezobowiązująca impreza i oczekiwanie, a wręcz gotowa lista prezentów to jest szczyt bezczelności. Kiedyś kolega na parapetówkę dostał od nas gości jeden łączony prezent - fototapety na ścianę 3d, ale to była niewymuszona nasza inicjatywa, dla świeżo obronionego magistra architektury, który opijał własne gniazdko, ale nie obowiązkowa wejściówka na imprezę.
By nedif
#29829 Jeżeli masz problem z dobraniem prezentu do mieszkanka to może styl skandynawski, jest dosyć minimalistyczny przez co pasuje do wszystkiego: https://www.konsimo.pl/ albo jakiś dodatek do kuchni, też powinno się sprawdzić :D
By PrezentyLubie
#29968 Ja planuję też właśnie kupić jakąś fototapetę na parapetówkę. Wiem, że nieco uzupełni pustkę w salonie, a poza tym nie będę musieli się już martwić o dekoracje pomieszczenia. Co sądzicie o tym sklepie > https://fototapety.art/ W zakładce "Fototapety do salonu" znalazłam wiele ciekawych wzorów. Zapewne wybiorę w końcu taki, który będzie podobał sie moim znajomych. Muszę też zwracać uwagę na kolorystykę, ale przy takim wyborze to nie będzie nic trudnego.
By FranczeskaWil
#32420 Wypada przyjść z jakimś prezentem. Może to być nawet symboliczne wino, czy też obraz, roślinka do domu. Ja zastanawiam się nad kupnem firanek albo zasłony do nowego mieszkania mojej siostry. Byłam nawet w specjalnym sklepie http://firany.com.pl z takimi rzeczami i chyba coś mi wpadło w oko :)
By johny5a
#33233 Jeżeli chodzi o parapetówke to na nią nie możesz przyjsć bez niczego. Polecam Ci na nowe mieszkanie szukać prezentu na tej stronie https://www.eurofirany.com.pl/ znajdziesz tutaj bardzo ładną pościel lub zasłony czy firany, które na pewno bardzo się spodobają nowym lokatorom. Warto sie zapoznać z tą ofertą ponieważ jest bardzo okazyjna.
By heweea
#33277 Ja niedawno byłam na parapetówce u koleżanki i przyznam, że miałam spory kłopot przed przyjęciem co jej kupić. Wiadomo jakieś sprzęty sa drogie a dekoracje też średnio się nadają bo można nie trafić w gust. W końcu wybrałam nowoczesne ramy z oferty sklepu https://aluramy.pl/ramy-drewniane/1 . Myślę, że to taki neutralny i niezobowiązujący prezent. W ramkę może włożyć dowolną grafikę. Oprawy zawsze się przydają choćby na rodzinne fotki :)