Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Legion
#15138 A może warto kupić Twojej szefowej jakiś elegancki element wyposażenia domu? Np. Jedwabne Poduszki, luksusowo i praktycznie zarazem. Nie wiem, czy znajdziesz je w sklepach stacjonarnych ale ja swoje zamawiałam prosto od producenta: http://www.josilq.pl/poduszki.html i przesyłka przyszła błyskawicznie, i to jak pięknie zapakowana. ;)
By Przemo
#15241 A ja kupiłem szefowej torbę materiałową od tego producenta http://www.eko-ue.pl/pl/content/40-funk ... go-biznesu z nadrukiem "Tylko dla szefowej" i powiem, że ten niedrogi zakup udał się. Oczywiście szefowa dostawałą jakieś tam drogie szkło, biżuterię, a ja poszedłem na łatwiznę i się udało ;)
By Vrai
#28700 Perfumy to kiepski pomysł, takie prezenty daje się komuś, z kim jest się w bliskiej relacji. Książka jest ok, ale dobrze znać gust literacki szefowej.
By Mateusz1
#40382 Zdecydowanie książka! Jeżeli szefowej przypadnie do gustu to jako pracownik mocno zapunktujesz. Znam książkę którą dostała w prezencie moja żona i była po prostu pochłonięta tym tytułem - Kwiat Paproci. Tom 0,5. Jaga
Kwiat Paproci. Tom 0,5. Jaga. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/kwiat-papro ... 20221.html kupisz ją za 22,78 zł a jej cena rynkowa to 34,99. Jeśli miałbym dylemat co kupić szefowej to nawet bym się nie zastanawiał i wybrał ten tytuł.