Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By mysssia
#47527 Też bym chyba postawiła na książkę. Jednak nie kupujcie typowo biznesowej, może coś właśnie niezwiązanego z pracą. Na prezent na pewno lepiej się sprawdzi tradycyjna książka, ale tak dla siebie, na co dzień, to korzystam głównie z ebooków. Mam też wypasiony czytnik to aż szkoda nie korzystać:D W firmie LitRes znajduje pełną bibliotekę tytułów. Teraz mam fazę na książki kryminalne Camili Lakberg, mają klimat.
By marina
#47884 Nie wiem czy perfumy bedą dobrą opcją. Jest to prezent bardzo osobisty i nie wiemy czy danej osobie zapach się spodoba. Jest to dobra opcja prezentowa jeśli wiemy co lubi osoba obdarowywana ale nie polecam nigdy kupować perfum jedynie zgodnie ze swoim gustem....

Proponowałabym po prostu jakąś fajną lekką książkę na wieczory:
https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Romans,2196950,k.html

Mnie osobiscie ostatnio wciągnęła ksiązka Nowy Początek:
Obrazek
By nesy
#48370 Trudno powiedzieć, bo zarówno książka, jak i perfumy mogą być fajnym prezentem, zależy, jak na to spojrzymy. Z perfum to kup coś oryginalnego, jak na przykład https://www.perfumesco.pl/marka/calvin-klein , a jeśli chodzi o książki , to coś typowo pod gust osoby obdarowanej. Bo łatwo jest kupić prezent, który nie będzie cieszył.
By Marika23
#48739 Perfumy nie są dobrym rozwiązaniem. Nie wiesz jakie zapachy lubi szefowa, więc ciężko Ci będzie trafić w jej gust. Lepszym rozwiązaniem będzie zakup portfela. Wybór w sieci jest spory, spójrz: https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-Akcesoria-damskie_Portfele-950.html Wybierz skórzany portfel- na pewno szefowa będzie zadowolona z takiego prezentu.