Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Tosia91
#49157 Ja bym postawiła na książkę, jest to naprawdę odpowiedni pomysł na prezent. Warto dowiedzieć się, czym się szefowa interesuje i kupić książkę w takiej tematyce :) ja niedawno zamówiłam dużo tanich książek i już nie mogę się doczekać, aż przesyłka do mnie dojdzie :) Książki nigdy nie wyjdą z mody
By Anka21
#50450 Jasne, że perfumy mogą być o wiele lepiej odebrane. Musicie tylko znać gust Waszej szefowej ;) Ja myślę, że zapachem, który podoba się większości kobiet jest na pewno l eau par kenzo, więc warto zajrzeć do https://perfumetki.com.pl/perfumy-marko ... kenzo.html i pomyśleć, czy i Waszej szefowej przypadłby do gustu ;)
By larvek
#55220 I jeden i drugi pomysł jest fajny czemu nie kupisz tego i tego? Spójrz na oferty w internecie jakie teraz są np. tutaj https://luxperfumy.pl/perfumy/euphoria- ... ja-nr-158/ znajdziesz zamiennik fajnego, znanego perfum Calvin Klein Euphoria taka inspiracja jest super i w dobrej cenie. Do tego jakaś książka i prezent wyniesie cie 100zł. To chyba nie dużo jak dla szefowej? ;)