Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By Refan-lublin.pl
#14508 Zapraszamy do perfumerii Refan, która mieści się w Galerii Olimp (część IV, parter) w Lublinie przy al. Spółdzielczości Pracy 32. U nas znajdziecie Państwo swoje ulubione zapachy, które kupicie w konkurencyjnych cenach w butelkach o różnych kształtach i pojemnościach (12,14,15,30,50,100 i 125ml). Wszystkie nasze perfumy posiadają wysokie stężenie kompozycji zapachowych przez co zapach utrzymuje się dłużej a perfumy są wydajne i trwałe. Posiadają także atesty międzynarodowych norm GMP oraz IFRA co gwarantuje ich wysoką jakość. Na Państwa życzenie, perfumy zapakujemy w torebkę, kartonik – idealną na prezent dla bliskiej osoby.

Zapraszamy na www.Refan-lublin.pl
By ninja
farfadelle napisał(a):Ja akurat perfum nigdy bym nie kupiła przez internet. Trudno jest trafić z zapachem.

A ja właśnie kupuję tylko i wyłącznie przez internet, bo jest o wiele taniej. Zapach sprawdzam w perfumeriach stacjonarnych albo zamawiam próbki za kilka złotych. Teraz pochłonął mnie odważny i mega zmysłowy zapach od Hugo Bossa The Scent Absolute https://perfumy.pl/product-pol-5517-Hugo-Boss-Boss-The-Scent-Absolute-For-Him-woda-perfumowana-100-ml.html Prawdziwa poezja, którą właśnie zamówiłem i z niecierpliwością czekam na dostawę. Prawdopodobnie stanie się jednym z moich ulubionych zapachów.