Dyskusje o prezentach dla dzieci
By monaliza13
#14025 Też mamy zamiar zrobić dzieciom plac zabaw w ogrodzie. A skorzystam z oferty ze strony http://www.danmel.com.pl/index.php/kategorie/dzieci/ Mają świetne propozycje, a dzięki nim nasz ogród będzie barwny i kolorowy. Na pewno kupimy tor przeszkód kredki. A co jeszcze to może pozwolimy wybrać synowi.
By Karinka
#14249 Plac zabaw to dobry pomysł, ale trzeba wiedzieć, że są bardzo różne produkty. Jedne lepsze, drugie gorsze. Producent placów zabaw musi być sprawdzony. Mogę polecić takiego: http://spil.pl/producent-placow-zabaw/ To ważne , żeby nie kupować byle czego, bo te chińskie produkty są niebezpieczne. Jeśli chcemy jak najlepiej dla dziecka, postawmy na produkty dobrej jakości i z odpowiednim certyfikatem.
By Karinka
#15176 No, plac zabaw jest super. Sami się przekonaliśmy, zamówiliśmy stąd http://spil.pl/ i bardzo sobie chwalę. Widzę co dzieci robią, a mogę sobie spokojnie przygotowywać obiad w kuchni. Nic im nie grozi, bo ogród mamy oczywiście ogrodzony, no i zawsze mam do nich blisko i mam ich na oku :) bardzo wygodne rozwiązanie
By basiaa90
#17646 W ogrodzie, w którym bawią się dzieci powinny się znaleźć huśtawka lub trampolina, oraz piaskownica, ale przede wszystkim mały domek ogrodowy. Ważna jest też roślinność - proponuję zasadzić jakieś pachnące kwiaty, takie wabiące motyle, na http://florexpol.eu/311-kwiaty-cebulowe jest ich trochę.