Dyskusje o prezentach ślubnych

By sandra111
#17077 Planując czy swoje wesele czy wizyty na weselach znajomych zerkam na portal ślubny https://slubi.pl/ i szukam wskazówek. Podróż poślubna pewnie bedzie dobrym pomysłem. Kwestia tego ile chcesz wydać i czy kierunek podróży młodym podpasuje. Zobacz na stronie może znajdziesz też inne pomysły na prezenty.
By dama_pik
#18193 J abyłam keidyś na weselu, gdzie dla Państwa młodych przygotowany w preznecie pokaz kawowy to było dopiero coś fajneo, młodzi byli zachwyceni! A kawa wszytskim smakowała, a to dzięki perfect service. To był taki mobilny bar kawowy, dla wszytskich byłą kawa albo aromatyczna herbata.
By bartoszMar
#23896 Według mnie to jest doskonały pomysł ! Teraz tylko przekuj słowa w czyny, a najlepiej przed wyjazdem (i jego zaplanowaniem) poczytaj sobie bloga http://recenzjepodroznika.pl/ . Może akurat uda Ci się tam znaleźć inspiracje do Waszej wymarzonej podróży poślubnej :) !
By lukasso
#30855 Hmm... może pomyśl nie tylko nad samą podróżą, ale również o wynajęciu auta dla młodych? Nie wiem, może coś w stylu Peugeot 508: https://car-rental.pl/flota/samochody-osobowe/peugeot-508/ ? Oczywiście wybór miejsca też musi być odpowiednio dobrany, w zależności od tego co preferują młodzi - upalna plaża, czy raczej zaciszne lasy?