Dyskusje o prezentach ślubnych
By danko
#6458 Nasi bliscy znajomi zazyczyli sobie, zeby goście zamiast prezentów zrzucili im się na miesięczny pobyt w Krakowie.
Na razie kalkulujemy ceny, ale wstępnie moglibyście powiedzieć, który hotel byłby taki "super" dla nowożeńców?
W sumie jak podzielimy koszty na wszystkich gości, to nawet drogi nocleg nie wyjdzie drogo w perspektywie miesiąca.
Z lepszych hoteli z listy http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm myślimy nad:

:arrow: Hotel ibis Krakow Stare Miasto
:arrow: i Hotel Novotel Krakow City West

który lepiej?

By lilka91
#13717 A co sądzicie o rejsie jako podróży poślubnej? Ostatnio trafiłam na http://www.rejsy.pl/ i namawiam męża na rejs po Morzu Śródziemnym. On jednak woli polecieć na Bali i się tam wygrzewać. Jak go przekonać, że rejs jest ciekawszy? Nie wiem co zrobić bo na kompromis raczej nie ma szans.
By carmena7
#14614 Rejs jako prezent na podróż poślubną to genialny pomysł. Fantastyczne rejsy morskie organizuje http://skiff.pl/ np. romantyczny rejs po Azorach połączony ze zwiedzaniem urokliwych miasteczek i podziwianiem krajobrazu siedmiu wysp tego archipelagu. Nie ma tłoku ani na trasie jachtu, ani na samych Azorach, więc jako prezent ślubny jest po prostu idealne.
By Karinka
#15377 Moim zdaniem taka podróż poślubna w prezencie to coś, co na bank się spodoba. najlepiej od razu po ślubie, żeby mogli się młodzi cieszyć sobą :) Polecam fajne biuro podróży http://www.rego-bis.pl oni na pewno też powiedzą w hotelu, żeby coś specjalnego młodym przygotować, żeby było wiadomo, że nowożeńcy i w ogóle ;)
By czytok
#15454 super sprawa :) my dostaliśmy od znajomych co prawda prezent jeszcze narzeczeński ale naprawdę idealny :) był to tydzień w Sopocie :) zarezerwowali dla nas piękny hotel sopot - niesamowicie romantycznie, klimatycznie, mnóstwo atrakcji wokół, relaks w spa, no lepiej być nie mogło :)
By Mardeen
#15966 Ja właśnie byłam na takim sprezentowanym wyjeździe i chyba nic lepszego nie można sobie wymarzyć, spędziliśmy fantastyczny tydzień w http://www.hotel-lubicz.pl/ spacerując po plaży, wylegując się w spa i zajadając się ich nieprawdopodobnie pyszną kuchnią a pewnie sami bo wydatkach związanych z weselem nie mielibyśmy już na to pieniędzy