Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By bella
#9062 moja babcia wspomniałą mi kiedyś ze chcialaby kupic sobie poduszkę ortopedyczną, a zbliżają się jej 70 urodziny i pomyślałam że może to dobra okazja zeby jej zrobic taki właśnie prezent.... Tylko nie chce jakiegoś badziewia tylko poduszkę, dzięki która rzeczywiście będzie się sprawdzała i ulzy jej w dolegliwościach, wiem ze cierpną jej ręce np i to chyba jest przyczyna.... Macie pomysł jaką poduszkę jej kupic w takim razie?
By SoniaK
#9623 Witaminy to też dobry pomysł, ale chyba lepiej postawić na coś co pomoze sie babci rozwijać. Widziałam tutaj http://klubseniora.pl/ kilka fajnych artykułów na ten temat. SPoro osób po 50 robi teraz kursy komputerowe, moze to sie babci spodoba
By Niebieska
#10969 Moim zdaniem poduszka ortopedyczna to bardzo dobry prezent, tylko dopilnuj żeby babcia faktycznie na niej spała, a nie zostawiała "na później". Jeśli mogę coś doradzić to polecam poduszki Puch Thermal Comfort,można je kupić przez internet, kosztują mniej niż 100 zł i są naprawdę dobrej jakości, wiem, bo sama mam taką i teraz nie wyobrażam sobie spania na zwykłej poduszce:)